Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

môžem maž streptokoka tam dole keď ma lizal?

Príspevok v téme: môžem maž streptokoka tam dole keď ma lizal?
môzemtam to

ahojte.. mám praiteľa a tomu zistila zvýšené also či aslo.. enviem ale berie dva mesiace antibiotika teda má brať a už ich berie.. 1 meisac asi má streptokoka.. teda si myslím a včera ma tam dole lizal ako boli sme vo vani tak somsa umyla hned ale keď ma lizal tak som si teraz spomenula a čo ak mi ho tam nepreniesol? dá sa to? aké by som mala príznaky?

leerka

jasne, ye ho mozes mat, ale zalezi na tvojej imunite ci sa streptokok prejavi alebo nie...ja som mala streptokoka v hrdle a s priatelom som sa bozkavala, aj oral mu robila a nechytil ho....

môzemtam to

ahoj a môžem ho mať aj tak keď sa napr.. bozkávame?? bbb vtipne.. možno ho máš aj ty ale nevieeš o nom hi hihi:D

orgi

To uvidis casom, zalezi od tvojej imunity, ale nemalo by sa nic stat. Ak by si ho nahodou chytila, tak by si mala svrbiaci vytok.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.