KLUB SNEHULIENOK

Príspevok v téme: KLUB SNEHULIENOK
bledula

ahoj baby,hladam neake z vas ktore maju podobnu starost/radost ako ja -VELMI BLEDU POKOZKU.A chcem aby sme si tu mohli vymienat rady,skusenosti(napr.pre nas je tazke vybrat si dobry odtien make-upu tak aj o tom,pretosom to aj dalo do krasa-kozmetika) a mozeme zacat napr. s tym ci ste radi,ze ste blede alebo by ste boli radsej tmavsimi.

daisyx

Ja som tiež svetlá ale nie original ryšavka, ale zato vždy, keĎ vykukne prvé slniečko mám pehy.

Z kozmetiky mi vyhovoval GARNIER na rozjasnenie svetlej pleti: príjemne marhulkovo vonia, a nie je to samoopalovacíako ostatné je to krém s kúskom samoopalovacej zložky...preto niekedy ked si ho zabudnem dat (2x) už efekt ani nevidno a to si ho davam 2krat za deň...a predtým je vhodné urobiť si nejaký píling a krajsie to vynikne...

a moj nazot na to ci sa mi paci moja pleť je že velmi...ale tmavá pleť ma viac výhod-napríklad nevidno tak ako u nás nedokonalosti pleti

lucka112

ahojte baby :)
ja som klasicka snehulienka, bohate tmavohnede vlasy a k tomu absurdne bleda pokozka a modre oci :D dost ma to stve, poriadne opalena som bola len parkrat v zivote a znami ma nespoznavali :D
co sa tyka odtiena makeupu, tak to som prestala riesit uz davno, lebo vo vsetkom som si pripadala ako zostarnuta jezibaba... som avon lady a teraz mame v ponuke avon magix - moze to byt podklad pre makeup, ale aj rozjasnovac a je uplne skvely!! naozaj zjednoti odtien pleti, rozziari, krasne a PRIRODZENE zmatni, pricom podciarkne krasu porcelanovej pleti :) a nemusite sa bat, ze sa nejako zotrie, zaspini vam saty alebo nieco take...
ak nemate kontakt na avon lady a chceli by ste vyskusat, kludne napiste na luc.petrikova@gmail.com
je to ozaj genialne :)

mimochodom, ako si zvyknete licit oci? ja som kedysi bola dost na pochybach, v podstate som sa kamaratila len s hnedou ceruzkou, aby som sa nejako priliz nezmachlila :DD ale postupne som sa odvazila napriklad vyskusat ciernu linku a je to super, skoro ako Duffy :o)

ekusik

aj ja som bledšia,pred letom sa snažím opalit skor,aj ked prídem z dovolenku som tmavsia,ale nikdy nie až úplna čokoladka,proste moje telo akoby nepustilo da dalsieho odtiena,ale už si z toho nerobim nič,a ked sa mi min.leto vyhodila aj pigmentova škvrna pod okom tesne (malý fliačik,ktorý cez zimu zmizol)tak to radsej byt bledsia :) ved to je in,sem-tam samoopalovak natrieť,v solarku som nikdy nebola ani neplánujem.

zdenka

aHOJ.. tak ja som bleda cely zivot.opalim sa iba do cervena..alebo do takej ludskej normalnej pokozky.. uz som, sa s tym zmierila :D cize som s tyym stotoznena, takze hladam vyhody.. :D