vadi mu oral

micka861

dakuejm vam vsem za nozory.. no v podstate som mu povedala ze dobre ze ked mu vadi moj sposob tack sa naucim iny ked s nim budem. no tak som zvedava teda co povie,,, lebo skratka mna to trochu viac zarazilo, mozno som sa aj urazila a citila byt ponizena ze nie som ako ine co mal predtym. a jo aj ja sajem no mozno to sa mu nepaci kto vie..

micka861

dakuejm vam vsem za nozory.. no v podstate som mu povedala ze dobre ze ked mu vadi moj sposob tack sa naucim iny ked s nim bude. no tak som zvedava teda co povie,,, lebo skratka mna to trochu viac zarazilo, mozno som sa aj urazila a citila byt ponizena ze nie som ako ine co mal predtym. a jo aj ja sajem no mozno to sa mu nepaci kto vie..

bubina

a este ze: ak ti vzdy chyti hlavu ze nechod nizsie.. tak podla mna je to psychyckeho razu.... toto nie je o tom ze by sa mu to nepacilo... fakt... nieco ho trapi... nieco o com nevies.. mozno sa hambi... bud za velkost.. abo ja neviem. porozpravaj sa s nim... toto treba vyriesit v sukromi nie na fore... fakt...

bubina

necitala som nic co je napisane podomnou.. ale ked sa mu nepaci tak nech ti povie ako to ma rad.. a ako by sa mu to pacio.. a ked nie je ochotny povedat ti ako by sa mu to lubilo tak nech si trhne a vyfaja sa sam.. sak toto co ma byt... ja si myslim ze on ti tiez neurobi uplne dokonale vsetko podla tvojich predstav.. tak co ... povedz mu aj ty.. nech sa dusi :)))

asitak

sajte? ved to ich boli...raz som skusala bo som pocula ze je to pre nich dobre ale nebol to dobry napad :D neviem chalani nech sa vyjadria...no kazdemu sa to inak paci...jeden to chce jemne druhy rychlo...je to rozne... treba sa opytat :D aj na to mate svoje usta nielen na oral