Kozmetika FlorMar

Lulu2011

nasla som, ze ostali uz len tu prevadzky:

Bratislava
Tesco MY Bratislava
Nitra
OC Mlyny
Trnava
Galéria Tesco
Galanta
Tesco - prodejna

:(

Lulu2011

ano zmizli :( ani v Carrefouri, ani v Optime, este mam od nich zakaznicku karticku, bola to super kozmetika :( ked pojdme do mesta sa este opýtam v jednej drogerii, zvykli mat od nich tovar, sa opýtam, co sa s nimi stalo

jhbluvelvet

Kozmetika FLORMAR už nie je ani v BB,a pravdepodobne ani v ZA v Dubeni...žial asi sa stratila z trhu,nerozumiem prečo,lebo nielen laky ale ak očná linka bola bezkonkurenčná !!!Tiež po nej pátram!!!

katyca63

Včera som bola v Košiciach a do OC Optima som šla kvôli laku na nechty zn.Flormar,no bola som sklamaná,lebo stánok s výrobkami tejto značky už tam nebol...Nahradila ho iná značka,tuším KZ. Nakoľko tento lak je bezkonkurenčný,zostanem mu verná,skúsim šťastie ešte v OC Europa v BB o 2 týždne. Ak má niekto čerstvé informácie,kde sa ho dá kúpiť,napíšte!

xyxyz

ja ju tiez kupujem..maju stanky po nakupnych centrach..laky su bezkonkurencne, este aj obrovsky vyber..aj spiraly su fajne a maju super ceny na vsetky vyrobky

Sponqa

Maximálne spokojná, u nás v meste ju nemajú, ale kupujem túto značku v Prešove v Maxe každých pár mesiacov, keď chodím na nákupy. Prešla som od mejkapov Vichy (maska, po pár hodinách som mala pocit, akoby mi to všetko stekalo po tvári a to vôbec nemám mastnú pleť), potom som bola veľmi spokojná s Dermacolom 24h, ktorý ani teraz po rokoch nevyhodím do koša, ale vždy sa k nemu čas od času vrátim. Od Flormaru mám linku (konečne tuhá a žiadna mastná linka, ktorá sa mi všade rozlieva), púder a mejkap (ten v pumpičke). Mejkap je v porovnaní s ostatnými veľmi lacný (11 Eur) takže pri tých všetkých Dioroch, Bourjouis a Lancome naokolo som trochu váhala, ale nič neľutujem. Výborne kryje, vydrží, zjednocuje krásne farbu, je primerane hustý a navyše konečne mejkap, ktorý má aj veľmi svetlé odtiene, ktoré nedajbože zohnať. Takže u mňa na jednotku. Škoda, že je tak ťažko ho zohnať