Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotna, 2.trim, masivne streptokok v posve?

Príspevok v téme: Tehotna, 2.trim, masivne streptokok v posve?
lindda

Dobry den, mozete mi poradit, ale dost akutne by som potrebovala odpoved od niekoho .
Robili mi prvy krat v tehotenstve teraz-v 26 tyzdni kultivaciu a prave som sa telef. dozvedela vysledok od sestricky ze mam v posve Masivne nejaky STREPTOKOK agalaxis? ci tak nejak.
Robili mi kultivaciu prvy krat lebo sa mi skracuje krcok-mam dost skrateny od posledneho merania a tiez zvysene CRP som mala v krvi-ale aj som stale chora-respiracne infekty.
pred tehotenstvom mi na kultivaciach u gynekologa nikdy nic take nevyslo no a ani v predchadzajucom tehotenstve nie, tak preco ho mam teraz?asi ho tam mam uz dlho len som o tom nevedela-mozno i od zac. tehotnosti, neviem, ale necitim ziadne problemy-palenie, svrbenie, bolesti. Vytok len biely-vraj tehotensky uz velmi dlho mam no a ten skracujuci sa krcok.
Teraz sa bojim, ci to cez ten krcok sa moze ci nemoze dostat k babatku?pripadne vyvolat predcasny porod?alebo nieco.neviem co to este moze sposobit/no a dodrziavam prisnu hygienu a ani nikam na plavaren nechodim,jedine na pravidelne vysetrenia ku gynekologovi,tak neviem ako sa tam dostal?/
Prosim vas odpovedzte mi. Aj co mam robit, lebo ze vraj sa to preliecuje az pred porodom. lenze ja mam obavy o babatko hlavne. som este len v 2. trimestri. Dakujem pekne za rychle odpovede

dandi

Nechcem nikoho strasit, ale mam informaciu ze sa aloe nesmie uzívat v tehotenstve.. Ale tak ..ci je to 100% pravda..Neviem..Ale nepijem pre istotu:-)

zute

Dobrý den, čítala som príspevok no sice je uz staršieho dáta ale mám podobný problém. Ja som v 3 trimestri tiež mi zistili streptokoka v pošve ale zatial ma neliečia, podla všetkého asi až v prvej dobe porodnej... Chcela som sa iba spýtať ako to u Vás (lindda) dopadlo či bolo všetko v poriadku a či bolo bábo zdravé ,či neboli nejaké komplikácie.... dakujem za odpoved...

SILVIA555

robili mi vyter z nosa,moj nalez Alfahemolyticke streptokoky?co to vlastne je,ako sa to lieci,ma to nieco spolocne s pecenou?

lindda

...tak uz som si dala tu jednu vag. tabletu canestenu, 500 mg na noc/snad som mohla v 29 tt/ ...
no tak uvidime, hadam mi spravia este stery, zatial neviem povedat

jaja-jaja

Lindda, ja som si preliečila ranku na krčku maternice 2 krémikmy, ktoré som si aplikovala na tampón. po 5 mesiacoch aplikovania som prišla na kontrolu a lekárka sa vyjadrila, že je v nemom úžase, že sa stakým niečim ešte nestretla ako to mám krásne zahojené. Tieto krémy sú prírodné a ak by si chcela vedieť viac napíš mi na e-mail, rada pomôžem. Používam ich stále, ale už len ako prevencia.

t.i.t.i

lindda fooperovi môžeš veriť/ked robí sestričku u gynek./Moja gynekologička tiež odporuča Canesten,je to staroznámy liek,krém..Niekedy veru bez chemie neide to.Pritom moja gyn.nie je za tabletky silou mocou.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.