Erekcia - kedy?

RomanL

Podla vysledkov som zdravy a urolog mi odporucil sexuologa alebo vyzivovy doplnok a hovoril ze doba je moc rychla chlapi sa velmi dobre nestravuju a takto to dopadne ale chcem by som ist este za jedným lekarom

Juraj75

Moze to byt vekom alebo zdravotnými problémami ja mam uz tiez dost rokov a ked chcem sex bez doplnku na erekciu to nejde, no ide ale velmi tažko a kratko hlavne

RomanL

Ahojte potrebujem poradit mám 36 a mám problém s erekciou nech sa moja priatelka snazi ako chce tak sa mi nevie postavit a už ked sa jej to podari tak to dlho nevydrzi. pritom ma vzrusuje cim to moze byt ?

123

chlapp - vazne vdaka. myslim ze nam zenam si velmi pomohol, lebo viackrat som rozmyslala ako to vlastne asi je. inac - pre mna je napr. velmi vzrusujuce, ked nahodou zazriem nejake "vypukle" nohavice :-P zvlast na muzovi, ktory ma pritahuje.

chlapp

Ono to za nejaky cas (priblizne 5 - 30 min) ustupi same, ale da sa tomu pomoct podla situacie. Napriklad pri rannej erekcii u mna pomahalo nutene vycikanie sa. V autobuse zase treba prestat rozmyslat o sexe :oD a zmenit jeho polohu v nohaviciach na menej drazdiacu. Ja som vsak uz dlhsie zastancom pravidelnej a prijemnej prevencie nechcenej erekcie... ;oD