mladost, najkrajsie roky zivota....suhlasite,??ak hej preco?

house

Aki su mladi mudri to vidim z niektorych
otazok v tomto fore a tych hrubok ...
Cest vynimkam, kto sa snazi a hlavne ma
peniaze a znamosti tak to dokaze ...
Ti ostatni studovani, ak nechcu byt
evidovani na urade prace idu robit podradne prace do zahranicia, na ktore
im staci ZS vzdelanie a trochu jazyka.

usiko

nesuhlasim, pretoze tu bolo kopec bordelu a zivot hotovy pre kazdeho...nemusel sa nikto snazit, lebo kazdy dostal pracu...teraz je taka doba ze preziju najsilnejsi, ti co sa snazia alebo ti co su sikovni....teda nam dava moznosti, ako byt kvalitnejsim clovekom a to je na nezaplatenie....predtym boli ludia bez ambicii, hlavne ze mali vsteko lacne...boli hlupi, lebo nemuseli alebo nemohli studovat...teraz mame predsa len vzdelanejsiu spolocnost, rozhladenejsiu, ktora si castokrat neda skakat po hlave....

usiko

nie, zalezi na tebe, aky zivot povedies, a ako si ho budes uzivat...napriklad ja som nenavidela casy SS a VS, milujem svoj zivot viac teraz, ked pracujem...mam 31 rokov....a moja mama ma skoro 60 rokov a uziva si zivot, kludny, pokojny, je vysmiata, s optimizmom...lebo vie, ze ja som uz naporiadku a stara sa uz len o seba a o otca....a je kludna....

house

Suhlasim ,hlavne preto ,lebo rodicia
dostali byt, pracu, mlieko stalo 2 kcs,
chodili sme na ROH pobyty, nebolo tolko depresie a stresov nebolo bezdomovcov,
erotakov a K neboli drogy , mafie a krizy z nadvyroby neprepustalo sa.

mladost

preto lebo mas kopu snov,ktore ešte mas podla vsetkeho cas uskutocnit.preto,lebo nevies ešte kde skoncis a s kym a mas cely svet v rukach zatial,preto,lebo omyly sa ti odpustia samozrejme nejaku zodpovednost mas ale nikto od tebe neocakava ze budes vsetko vediet o zivote ako nejaky skuseny 50tnik.preto lebo mozes si uzivat zivota a preto lebo mlady clovek je krasny (netvrdim ze stary nie)ale mladost je sama o sebe nejaka krasa:)