da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

simina

Chvilu som mala este ja vycitky, akoby som sa vtrela kam nemam. Mohla som vsak byt vinna, ked mi nic nepovedal o minulosti? Dobre, povedal, ale iba ze mal predo mnou nejake. Tie dovody, preco s nou byt nemoze, boli tie iste, preco vraj nemozme byt spolu my.

simina

Ved aj moj mi casto hovoril, ze robim z nicoho vedu. Ukazalo sa vsak teraz, ze som mala pravdu. Zena vyciti, ked nieco nie je v poriadku a chlap to ani nevie skryvat, lebo hned zacne byt nervozny. V tomto vsak nebol nervozny, v zivote by mi nenapadlo, ze mi povie, co mi povie, nikdy.

leila

my sa uz ani nehadame, neak nas to nebavi,resp mna...a naco aj.... je to zbytocne...ale vedia nas vytocit uplne malickosti zase...tiez ked trepne neaku somarinu, to si radsej mohol do jazyka zakusnut...

leila

mna stve najviac to, ze ked mame uz neaky velky problem, ja nejem, nechce sa mi nic, len nad tym rozmyslam, pootm len chudnem a som nervozna a on...nic si z toho nerobi...a ese mne sa cuduje, ze som z toh taka hotova....ti chlapi su strasni.... nehcapem ich, ale asi ani oni nas....

simina

Ved to, my sa trapime a pre nich to neznamena nic. My sme mali tiez obdobia, ze sme sa hadali. Vzdy potom som mala pocit, ci som mu velmi nekrivdila. Len do chvile, kym znova nieco nepovedal alebo neurobil, co ma rozhodilo a nastvalo.

leila

protivny praveze nie je, len je iny, naozaj akoze aj take kravinky robi, ze ma bucha po zadku a take veci vies...len sa i zda v niecom iny...ono v poslednom case som casto hovorila o jeho nevere , vies, aj ked viem, ze neverny by minebol...a mozno ho uz aj to nasralo, ze osm to omielala stale dokola...no fakt netusim.... napr vcera sme sa dohodli , ze ndes ideme na plavaren, doobeda mi volal, lebo potrboval nieco zistit a ja mu hovorim, ok, tak pootm vecer pridem a on ze a naco? vies jak am to nasralo....a pritom je to uplna hovadina...on mozno zabudol, ale mne t prislo, ako keby som ho otravovala....

simina

Nemyslim si, zeby si nieco robila zle, aspon vedome nie. Muzi maju niekedy obdobia, ze su ufrflani, nechcu sa bavit. Ked o nic nejde, prejde ho to, horsie bude, ak ho to neprejde. U nas bol protivny a chladny, lenze ja uz teraz viem preco.

leila

on sam mi raz povedal, ze pre neho su viac skutky ako slova, tak som to aj tak brala, lebo lasku mi prejavoval (prejavuje?) mozno to ma len take prechodne obdobie, ma teraz vela prace, je v nej v kuse strceny, aj cez vikendy... a potom jeo matka je dost hysterka niekedy...takze aj to ho vytaca..asi aspon u mna hlada klud, ale ked mna nieco vytoci, tak sa s nim hadam...asi by som nemala, asi robim sebe a nasmu vztahu zle, ale kto mi na toto odpovie? neiem...

leila

no neviem, ci to bude mozne, po styroch rokoch.... on nikdy nedokazal povedat taketo slova...medzi nami nie je nikto, aspon o tom neviem.... ale neviem preco je zrazu takyto, taky chladny...iny....

simina

Viem, ze pre niektorych muzov je tazke povedat milujem ta, preto radsej hovoria mam ta rad. Preto ak by mal rad len teba ako zenu, skusila by som to. Ine by to bolo ako v mojom pripade, ma ma rad, bol so mnou, ale stale bol medzi nami niekto, o kom som sa dozvedela az teraz. Ten tvoj mozno zisti, ze k tebe citi nieco viac.