da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

zuzix

Ahoj, keď som čítala tvoj problém, mráz mi prebehol po chrbte, pretože je takmer totožný s tým, čo som prežila ja. Môj bývalý bol odo mňa o 10 rokov starší a v čase, keď sme sa zoznámili som mala ja 20 a on 30. Vydržalo nám to dva roky, ale ja som veľmi skoro (po pol roku)pochopila, že som v jeho živote až tá druhá, lebo nevedel zabudnúť na svoj 5 ročný vzťah, pričom ho tá jeho "veľká láska" nechutne podviedla a oklamala.Lenže ja som bola mladá a hlúpa a trpela som takto ďalej ešte asi rok. Ja som ho milovala, on ma mal rád, tvrdil,že veľmi, ale ako sestričku. Jednoducho som nebola dobrou náplasťou...a tak som to po roku trápenia a trýznenia nás oboch vzdala. Teraz mám jeden krásny, už asi 3ročný vzťah, milujem a som milovaná. Mala by si myslieť na seba, lebo život je o tom aby nás niekto miloval a nie presviedčať o tom, že nás miluje...Nikam by to asi neviedlo. Skús nad tým porozmýšľať trošku viac. život sa dá žiť aj bez neho...určite
P.S. Bývalý ostal sám a stihol takto zraniť ďalšiu ženu..A jeho veľká láska? Vydatá s dvoma deťmi..v Nórsku a na neho ani nepomyslí...

simina

Myslela som si, ze po tom sklamani, co prezil, bude rad, ze mu nebesa alebo ako to nazvat poslali opat lasku. Teda mna, s urcitym prehananim. Ze to zoberie s radostou. Nie ze bude iba pochybovat o zmysle vztahu. Ako to robi teraz a ako sa teraz sprava. Niekedy mam pocit, ze ku mne citi nieco viac. Hoci si to sam, ale hlavne predo mnou, nechce priznat. Iba akoby sa toho bal, ze opat zazije sklamanie, moze byt?