Driclor

nikoool

ahojte...tiez sa nadmerne potiv v podpazusi a na rukach...minule som si kupila ten driclor ale mam pocit ze nejako nepomaha...moze to byt tym ze som ho brala na zaciatku mozno 2 krat aa potom ked neprisiel ucinok som prestala?? mozem teraz po case zacat znovu aa uz pravidelne?? myslite ze to pomoze?

romank.a

Podla mna don predtym pridavali viac aluminia. Ja ked som si ho prvykrat kupila, pred dvomi-tromi rokmi, vecer som si to aplikovala a na druhy den som sa nepotila v podpazi vobec. Teraz to bolo par dni kym sa dostavil ucinok. Aj tak dobre podla mna, cim menej aluminia tym lepsie. No a s tym holenim to je vecny problem:P Ja osobne dodrziavam to, ze sa neholim min. den predtym. Koza v podpazusi je extremne citliva, po holeni este viac, a kedze driclor obsahuje este aj alkohol, moze sa stat, ze ti zacervena, bude to palit a svrbiet.. to by som radsej neriskovala. Mne osobne ale nerobilo problem oholit sa na druhy den rano. Cize hlavne sa nehol predtym..Potom si ale zas vecer nemozes dat, az na dalsi den.. cize si to musis tak nejak sama vykalkulovat.. podla toho ci sa holis kazdy den alebo kazdy druhy neviem..mozes ho neskor pouzivat aj kazdy druhy den...a dobre je dat si to tesne pred spanim, tak ako pisu v navode, najskor hodinu potom, co sa osprchujes, resp. ak to pouzivas na dlane tak tiez najskor hodinu potom, co si ich umyjes.. proste aby to bolo suche.. a nezabudni si to rano zmyt.. neviem co ti k tomu viac napisat, len sa riad navodom:D

Bagaboo

romanik.a děkuji ti pěkně za pomoc a snahu ,díky bohu jsem to sehnala v Čr a konečně driclor je můj:-) .... smím-li se jěště zeptat , po jaké době to zabralo? a jestli to zabralo úplně a nebo jen se omezilo? Jsem úplný začátečník a hlavně tam je něco jako že se nemáme den předtím a ani po tom holit v podpaží a jak to mám udělat ,když to mám používat 1. týden v kuse? děkuji pěkně Pááá T.

romank.a

Bagaboo - a key si si to objednala? mne prisiel na treti den po objednani.. oni to robia prostrednictvom donaskovej sluzby, no neviem akym systemom rozvazaju tovar do zahranicia.. mne sa zda, ze dodavaju tovar do 15 pracovnych dni, nespominam si uz, radsej to skontroluj na ich stranke.. vydrz este, netreba robit paniku :)

Bagaboo

Ahoj ROmank.a děkuji ti za tu lékárnu ,objednala jsem si to ,ale pořád né a né přijít a tel. co maj i jako fax nezvedají a já už jsem z toho na prášky, ... nezmáš ty nebo někdo jěště něco?jsme fakt debilní stát Čr to je děs ... předem děkuji PA T.

niky111

pouzivate driclor aj na dlane? pomaha vam to? lebo som to skusila zo dva krat ale neviem ci to ma zmysel skusat dalej...

Bagaboo

Romank.a -děkuji moc snad už to tam půjde .... už fakt jsem jak blázen -nechápu proč to v Čr přestali vyrábět ...

Bagaboo

matamata . Děkuji ,ale ono by to objednat šlo ,ale nejde do poslat do ČR , jen na Slovensku , prosím nenadapá Vás jěště něco -sháním to už půl roku ... Děkuji