Driclor

Jana C

môj postup, aby to neštípalo :)
osprchovať sa a NAJSKÔR o 2 hodiny naniesť. Čím je pauza medzi sprchou a nanesením väčšia, tým je riziko štípania menšie. Ráno to treba zmyť, bezpodmienečne! Niekedy si po umytí nakrémujem podpazušie tel. mliekom na veľmi citlivú pokožku. Ja osobne si podpazušie depilujem strojčekom, takže napr. v pondelok ráno depilujem a Driclor dám až v utorok večer. A neštípe :)

zuzic

normalne ako gulickovy antiperspirant. mas vsetko na pribalovom letaku. mozes to nanasat normalne s gulickou ale ja by som ti odporucila dat si najskor na ruku a potriet lebo ked si das vela bude velmi stipat a zacervena. daj si na ruku a potieraj nedavaj si vela lebo stipat to zacne az po chvili. ja iba na podpazusie

zuzic

je to super vec ale ci je zdrave teda neviem ale osobne uz mi je to pomaly jedno:) ano pomaha a velmi, dala som si ho zatial len tri krat a velmi pomaha je to super pocit:) ja zacervenanie ani nemam nedavam si vela len trosku a potom sa ti pokozka nespali. potom som si dala trosku viac a svrbelo to no prezit sa da a ten pocit potom za to stoji:)

barbzz

ahojte....jaa som sa neksa dozvedela o tom Driclore....velmi sa potim aj podpazusie aj ruky....vazne to pomaha?? aa mozem to pouzivat aj na ruky???alebo ich potom budem mat cervene ako ste pisali ta reakcia potom??? diik

anavi.123

veya2 som z Rimavskej Soboty ale nemám problém poslať poštou :) Ten krém mi prvý krát nezabra, skušam teraz ešte raz tak uvidím... ale Deocrystal čiastočne zabral. A je to čisto na prírodnej báze čo je super, žiaden hliník :)

veya2

mám záujem, z kade si? ... inak k tomu Excipialu , čo na to hovoris? ...mne to vôbec nezabralo... každému vyhovuje niečo iné...

anavi.123

Ahojte. Kupila som Driclor ale vobec som ho nepoužila, rozhodla som sa pre Excipal deo forte. Driclor som ani raz nepoužila, predám ak má niekto záujem. Za 5 eur. Info na chovancova.ivana@post.sk

aleksandra

Ahojte, ja som si uz vcera vecer naniesla asi viac, pretoze ma to stipalo a svrbelo a mala som kvoli tomu problem zaspat :)). Som myslela ze ma porazi, strasne to svrbelo. Dnes rano som to pod pazuchami mala cele podrazdene, ale uz to aspon nesvrbi, dufam to stalo zato a pomoze to :)). Stale v tom budem pokracovat, ale asi tak dvakrat do tyzdna asi, neviem, nemam s tym skusenosti zatial. Ucim sa na chybach :). Ale tesim sa na ten efekt, uz sa ho neviem dockat, ked sa odvazim dat si aj farebne tricka.

veya2

Ahojte, driclor používam už asi vyše rok a pol. Som s ním maximálne spokojná, spotené kruhy pod pazuchou zmizli po týždni. Občas si ho potieram aj na oholené, zatial ma to nikdy nepálilo ani nesvrbelo.