kuzla lasky?

agaven ja

Johny je to tvoja zena ze ??? No uzas pokaslal si to a dost .Nie som zla ale zadarmo to nebude to len deti . Denne mam dost ludi co chcu zadarmo . Ledva stiham tych co si ako taku malu sumu zaplatia. k nie nevadi mam svoju pracu a nadalej odychujem a kukam film a ine tak je mi jedno lem mazem meili .BOlo ja sa eiez nenecham znicit zadarmo. A nik ti nic dnes neda zadarmo už ani tu tasku v obchode...

lost

Take nieco neexistuje Johnny.

alebo predstav si ze by ta chcela nejaka 250kg baba v dochodku, chcela by ta tak velmi, ze by spravila presne to iste na co sa teraz chystas aj TY...

Ako by ti potom bolo? :)

Clovece, ak by kazdy jeden muz pouzival kuzla na ziskanie lasky, tak by to skoncilo asi tak, ze kazdy z nich by sa vyvrazdil, lebo by chcel tu istu napriklad.. Zivot nie je taky lahky ako pocitacova hra, kuzla a cheaty neexistuju :)

Johnny1238

Vedel by mi dakto z vás poradiť ohľadom niekoho kto by dokázal aby ma osoba ktorá ma odmieta milovala.Kto by niečo také zvládol.Prosím Vás poradíte mi???

neskúšaj

Ešte malý dodatok. Nie je nič horšie ako zbabrané kúzlo. Ako vieš, že bosorka, ktorá ti ho urobí, je "odborník"? Ona nenesie žiadne riziko, riziko nesie osoba, ktorá ho chce urobiť, čiže ty. Ak chceš neškodné kúzlo na lásku, kúp si červenú sviečku najlepšie v páre, vždy v piatok si urob so svojou láskou pekný romantický večer a nechaj tieto dve červené sviečky celé dohorieť. Kúzlo neodmaká za vás prácu na láske, tú si musí odmakať každý sám. No plat za takúto prácu je znovu láska. Čo dáš to sa ti vráti späť. To je energia, ak pochybuješ láska sa stratí.

neskúšaj

Ako píšu kočky. Dnes sa pýtaš či je ten pravý, keď urobíš kúzlo, budeš sa do smrti pýtať či ťa miluje pre teba, ako človeka-ženu, kvôli tomu aká si, alebo kvôli kúzlu? Čo sa týka tvojích známich práve o to ide, kúzlo vydrží istú dobu, môžme ho prirovnať k stavu zaľúbenosti, keď sme slepí a nevidíme toho človeka skutočne takého aký je, ale v ružových farbách, no raz ho uvidíme reálne a je možné že láska, tak ako prišla tak rýchlo aj odíde. Ak chceš aby láska vydržala, buď sama sebou, ak ťa muž bude milovať takú aká si a preto aká si, bude to navždy a nebudeš potrebovať žiadne kúzlo. Tu nejde iba o to, že sa ti nebude dariť v práci atď. môžeš aj vážne ochorieť, proste následky sa nikdy nedajú predpokladať, ale ver, že rozhodne sú. Oveľa lepšia a trvanlivejšia je prirodzená cesta. Láska sama o sebe je kúzlo :) Napr. počarovaní muži sa správajú ako roboti, ovplyvnila si kúzlom ich slobodnú vôľu, síce s tebou je ale bude ako bez duše.. zo začiatku ti to môže pripadať úžasné ale ako dlho vydržíš milovať a byť so zombie - s telom bez duše? Takúto vec keď urobíš sa veľmi ťažko odrába a ak vôbec. Preto rozhodne radím, neskúšať.
Ži a miluj dnes, netráp sa tým, čo bude zajtra. Láska a strach nejdú dokopy. Proste a jednoducho miluj, teš sa z lásky, nesnaž sa ju silno držať v rukách. Láska je voľná a slobodná energia, nemôžeš ju vlastniť ani poistiť, musíš sa o ňu deň čo deň s láskou starať, nechať ju voľne plynúť, tak aby muž mohol slobodne dýchať, dať mu priestor a milovať jeho klady a naučiť sa tolerovať jeho nedostatky. Láska je práca na plný úväzok 7 dní v týždni. Láska je taká krehká, že ak sa o ňu nebudeš starať, uvädne a zomrie. No ak bude vidieť, že si ju nevážiš, ťažko k tebe ešte niekedy príde. Lásku si musíš zaslúžiť, je to dar od Boha, a tak sa k nej treba aj správať. Nerieš či je tu na mesiac, rok alebo do smrti.
Láska nie je tovar, ktorý kúpiš v obchode, ak sa ti nebude páčiť tak ju reklamuješ a vrátiš. Láska nie je tovar, na ktorý sa dáva záruka. Jediná záruka je tá, že si budeš lásku vážiť, lásku ako takú a budeš si vážiť aj muža, už len preto, že ťa miluje.

jajka001_

o inych ludi sa nestaraj. snaz sa rozmyslat cisto a uprimne. ver ze pravu lasku najdes. ak je to ten pravy, cestu k sebe si najdete, aj keby ste nechceli :)