novinka Sampon a kondicioner *Syoss*

miaaa

sampon je trochu mastnejši,aby sa zregenerovali vlasy,to je jedno na aký typ,preto nie kazdemu vyhovuje,skor je určeny na také vlnite,čo sa nemastia tak často

xd

Ja som ten šampon použila už niekoľko krát a NIȡ!!!! Žiadny výsledok. Vlasy mám suché a navyše ked si ich ráno rozčesavam hore ich mám úplne ako keby mastné. Mnes a ten šampon ani kondicionér vôbec neosvečili :(

bublinocka

a sksali ste aj ten sampon na obejm ??? pomaha??? lebo ako tu citam tak vyacsinou si chvalite ten regeneracny a ten na lesk je tiez dobry ??

Adulka

No ono napr. ja keď mám pred menzesom, mám hrozné jemné vlasy a vtedy mi nepomôže nijaký šampón, napr.teraz som si dala ten Syoss kondicioner a mám hrozne jemné vlasy, také hnusné, lenže to je práve tým, že mám dostať menzes, to robia hormóny asi :-D, vtedy mám vždy suchéé vlasy aj pleť... inak ten šampón je perfektný a aj kondicionér..ja ho odporúčam!!!!

zjuzika

ja som si vcera umyla s tymto samponom a kondicionerom vlasy, ale strach...mam ich splasnute, hnusne, bez lesku... normalne nehcapem..a este aj rozlietane...fuj....mozno ho este pouzijem a zlepsi sa to,a le zatial ma nepresvedcil...toje tak, ked vsetko musim vyskusat....