hroza?

Príspevok v téme: hroza?
simona586

zacala som chudnut ale nie hladovkou.Jedla som 5krat denne v mensich davkach a na 4 den som to pokazila.Na obed som dostala vlci hlad a vyvracala som to potom som dostala na veceru znova som to vyvracala a o 10 vecer znova a do tretice to slo znova von.A preto ze som to urobila som cvicila hodinu a neskor este pol hodiny.Je to zle alebo je to sucast diety??? prosim surne

bublifuk

jeden jogurt niesu ranajky to sa necuduj ze si potom hladna to ti akurat tak rozbehne zaludok donho treba pritat za salku vlociek aby si mala vlakninu a ja sa zvyknem dorazit este rozkom aby som hned nevyhladla. ked nie si rano hladna tak si ber poriadnu desiatu a napapaj sa v skole hlavne cvic jedz zeleninku a ovocie a pi. vela zdaru

simona586

Ved ale ja to nerobim kazdy den to len vcera.A inak nie ved ja som ho dostala po 4 dnoch a dnes uz zase normalne fungujem.A moja mama vie co jem a nic mi nepovie.

brunca

nech ti to hovori...aj neviem kto. oni maju ake zadky??? jasne ze nie si rano hladna ked jes vecer,skus vecer nejest len ovocie. hlavne sa najedz poriadne rano-potom ta nebude chytat vlci hlad cez den a ranajky sa nepremienaju na tuky ale na energiu aby si mohla fungovat cely den. a obed tiez. a ak chces schudnut od obeda nic len ovocie. ale nie vracat.si mlada, z coho chces fungovat a narast??? hlavne je to vsetko o psychike.zacni sa mat rada.nevsimaj si to co sa ti na sebe nepaci ale to co sa ti paci-urcite je cosi co mas pekne-oci,vlasy, nohy...?

simona586

NO lenze mne to hovoria aj kamarati ze mam velky zadok a aj rodina.A ja si tiez neveznem vsetko k srdcu lenze denne to pocuvat?uz to nevydrzim. tak na veceru si este nieco dam ale na ranajky nie.Rano mi nechuti a ked si dam na ranajky ten jogurt tak som potom neni cely den hladna ako ked si dam napr.to co mam na obed.A za tie 4 dni som schudla 2kg.Viem ze je to rychle ale ja ked jem vsetko v mensom mnozstve pravidelne tak za dva dni mam dole 1kg.

bublifuk

ja by som na spevnenie postavy odporucila cvicit co aj robis a ak vydrzis urcite sa to prejavis ale taka drasticka dieta neni dobra, odporucam riadne ranajky, mozu byt aj sladke, normalny obed respektive olovrant alebo ako to chces nazvat a na veceru len nieco lahke nejaky ten salatik ale ranajky a obed rozhodne neobmedzuj su velmi dolezite. nepapkaj sladkosti a cvic a aj ked to bude mozno trvat dlhsie, uvidis ze sa dostanes do formy. a neopovaz sa este vracat!!!

lenka22

no ja mam taky nie velky zadok ale ako zeleeeee... a priatel mi furt hovori za mam miesto zadku take male dve rascicky :)))) radsej by som mala aspon cesnak alebo co :)))

brunca

no vidis a aj napriek tomuto "handycapu"sa mam rada :-) a som zo sebou spokojna. tiez ked mi niekto povie ze mam cosi velke na sebe poviem ze je to len zavist nic ine len zavist. tak nech si zavidia. a este jedna dobra rada pre simonku chlapi maju radi velky zadok aby si mali po com aj tlapnut ale to by nam mohol ozrejmit nejaky muz.