brigada cez leto v zahranici

denni

no ved jasne ze pytaju poplatok..ako kazdy...ale az po podpisani zmluvy..vela tych agentur pyta aj 500 sk poplatok len za to ze ta azregistruju a keby som mala tak platiti kazdej agenutre kde by som sa chcela zaregistrovat, to by som tiez necchela

mia 90

najprv si na www.upsvar.sk mrknite ci su tie agentury zaregistrovane.ja som mala skusenost so slovenskou agenturou ktora je zaregistrovana a vravi sa o nej ako o najlepsej ale teraz by som im ani spinave ponozky nedala...takze pozor na agentury, napisat mozu hocico, jazyk netreba, ziadne poplatky, zaradenie aj skupiny, ale to su len pekne recicky

denni

ja som nasla agenuru Pro-staff...lebo nepytaju ani zaidny poplatok za registraciu ako ine...a maju take pozicie na Ibize alebo krete..co je dost lakave...lebo mne ide o to aby som vypadla zo Slovenska tak na 3 mesiace...a skusenost s agenturami nemam

denni

a co by ste tam chceli robit?...o co mate zaujem?..lebo nalsa som jednu taku celkom agenturu, ktora ponuka celkom fajn brigady cez leto a k tomu aj pri mori

mnh

no ale ked vas pojde vela ludi spolu, urcite si vsetci nenajdete brigadu u toho isteho zamestnavatela... co prepokladam, ze chcete pracovat u toho isteho... najlepsie je ist sam alebo max 2 (ak si chcete najst job na vlastnu past a neplatit agenture)...