bradavice tam dole (genitalne)

lilka123

alz-bee, a mozem sa ta spytat ako vizeraju tie bradavice lebo mne povedala moja ginekologicka ze mam tie bradavice ale ja tam nic nevidim, a kde sa nachadzaju?

alz-bee

Ja s genitalnymi bradavicami (kondylomami) mam skusenosti. Mala som ich 9mesiacov a bolo to najhorsie obdobie mojho zivota..Nechcem ta strasit a ani byt pesimistka, ale ked ich ma tvoj priatel a spali ste spoli, tak na 99% ich mas aj ty. Len sa ti este neprejavili..v nasom vztahu som ich ja dostala ako prva (otazku odkial som ich dostala, som doteraz nevyriesila, lebo neverna som mu nebola) a priatelovi sa objavili az o 3mesiace neskor. Ale boli sme hlupi. Lebo i napriek zakazu koznej sme mavali sex...Jedine, co ti mozem poradit je toto: priatel, nech jednoznacne ide ku koznemu lekarovi, az este nebol. Az ich ma velke, tak je moznost chirurgickeho odstranenia, az su mensie, tak zrejme bude chodit k nemu pravidelne a bude mu ich dakou vodickou potierat. Obaja si kupte tabletky Indonal. Nemajte v ziadnom pripade sex (nepomaha ani kondom, pretoze ten virus je tak maly, ze prejde cez pory kondomu)!!! Az sa priatel tam dole holi, tak nech s tym prestane (ziletka ich prenasa tiez). Nech si dobre prezrie aj konecnik, pretoze aj tam sa mu mozu objavit.
Ja som stale skusala cosi nove vymysliet, len aby mi zmizli. Ale nechceli...praveze sa len mnozili a mnozili. Vela spravi ale aj psychika. Priatelovi zmizli za tyzden, pretoze sa im uplne vzoprel. Kdezto ja som z nich bola tak v prdeli, ze som myslela, ze ich uz budem mat navzdy. Moze si vyskusat kupit Tea tree olejcek a tym ich potierat. Ten ich vysusuje..a nech sa snazi nemat ich vo vlhkom prostredi (nebyt spoteny a tak)..a tebe este mozem odporucit, kym sa ti neprejavli, ze dat sa zaockovat Silgardom. Ja som sa nim dala zaockovat, aj ked som uz kondylomy mala. Nie je to lacna zalezitost a vlastne kym dostanes tie tri davky, tak prejde jeden rok. Ale mne doktorka vysvetlila (az som ju dobre pochopila), ze tie kondylomy, co som mala sa mi mozu hocikedy vratit (ked budem mat znizenu imunitu alebo ked sa im proste zachce, pretoze ten HPV virus budem mat v sebe mozno aj navzdy) ale ze to ockovanie je preto dobre, aby som nemohla dostat nove kondylomy. pre pochopenie: keby som spala s niekym novym, kto ma kondylomy, tak by som sa nemala nakazit. Kdezto keby sa vratili kondylomy mojmu priatelovi a s nim by som sa vyspala, tak sa zase nakazim. Budem vam drzat palce a ked chces, tak sa kludne este spytaj..