AVON

kozmoss

avon je velmi seriozna znacka a myslim si ze ma rovnako kvalitne vyrobky ako ostatne znacky. nezaostava ani za jednou.

flower37

Avon pouzivam asi 7 rokov (nie som avonlady) a mam 22. velmi som spokojna s kremami, vyrobkami radu planet spa (hlavne masky tie nemaju konkurenciu!!!), make upom ( jedíny make up, ktory uplne kopiruje moj farebny ton pleti a vydrzi cely den), dekorat.kozmetikou a aj sprchace a vone su super. pouzivam aj inu kozmetiku, ale vacsinou sa vzdy vratim k avonu. ten ma nikdy nesklamal. a plet mam ako babatko (nemala som vzdy) - takze ziadneho kozneho neriesim. odporucam odskusat a nie dopredu sudit. vela stastia pri vybere vasej znacky :)

hmmmmmmmmmmmmmmm

A este som zabudla co sa tyka tej reklamy...je uplne UZASTNA a nekecaju tam nejake hovadiny ako v Avonaackej =D a strasne sa mi lubi ta piesen..len musim zistit ze ako sa vola =)

hmmmmmmmmmmmmmmm

Tak ja si myslim,ze kazdemu vyhovuje nieco ine...Robim oriflame,takze pravdaze podporujem hlavne Oriflame...Ale nemam nic ani proti Avonu..Len som sa dopocula od par znamych,ze sa im cosi vyhadzalo a tak...no ale kazdemu sedi nieco ine...ja tiez nepouzivam vsetko oriflame ale vsetky znacky...V Oriflaime nie som dlho ale uz par veci co som vyskusala su ozaj dobre a mozem ich len odporucat...co sa mi s tadial najviac paci su urcite vone..Najradsej by som si ich vsetky kupila =D tak to je iba moj skromny nazor...

jarmilla

mimi323: prepac, ale ako som tak citala niektore tvoje prispevky, tak sa musim vazne zasmiat. mam vazne pocit ze mas rozpoltenu osobnost. jedna vec je ze odsudzujes vsetko, okej, je mi to jedno to je tvoja vec, lenze ako si aj v inych temach pisala, odsudzujes vsetko chemicke a bla bla bla, na vichy nadavas ake je to svinstvo a pod, a hned po tom napises ze ale chces vyskusat La Roche, pouzivas maybelline make-up alebo aka znacka a pod? len tak pre tvoje info, vichy a la roche vyraba jedna firma, cize co sa chemie tyka, rozdiel tam nie je, a znacky typu maybelinne su urcite cisto prirodne ze? mne je to vazne jedno ze aku kozmetiku ty presadzujes, len uz ked tvrdis jeden nazor, tak si skus prestudovat o jednotl. vyrobkoch viac, lebo si dost potom protirecis, az je to vazne na smiech.

a este nieco, napisat ze " nemam rada toto a toto, lebo mne to uskodilo", to je nazor a nie " dievcata, to je strasna kozmetika, vyhybajte sa jej oblukom, je toto najhorsie co som mala" ... je rozdiel vyjadrit svoj nazor, a vnucovat svoj nazor inym ;)

severanka

aeshly: ja sa nepredbieham v názore, ktorá kozm. je lepšia, len sa snažím Mimi vysvetliť, že nie je správne aby takto dehonestovala kozm. značky, ktoré JEJ nevyhovujú... :(

plamienok

Mimi323 neviem kolko mas rokov ale ak ti iba toto staci na tvar tak mas potom stastie.Ja sa o svoju plet staram uz od mlada a dufam,ze je vidiet aj vysledok ale myslim,ze krem aky si miesas ty by mi nestacil.

aeshly

Och, nechápem prečo sa tu predbiehate v názoroch, kt. kozm. je lepšia a kt. horšia. ľudia sú rôzni a každému sadne iný krém či šampón... Takže si myslím, že nie je vhodné, keď sem niekto napíše, že avon alebo nivea sú o ničom. Nie sú, len niekomu proste nesadli, veď to je normálne, nemôžeme všetci použ. rovnaké značky kozmetík.

Ešte by som sa vyjadrila k téme ,,avon´´: osobne nemám nič proti. Mne vyhovuje. Hl. sprcháče a telové mlieka, krémy na ruky (sss) i krém na nohy a taktiež mám krém hydra - racing a som spokojná, (ale teraz ich už nahradili za nejaké nové). Takže nejaké výrobky avonu mi sadli.

severanka

Mimi323: podľa teba je o ničom každá kozmetika okrem prírodnej.
Veľmi sa mýliš v tom, že to, že každému niečo iné vyhovuje, je argument Avon Lady a tej firmy a im podobných, pretože je to argument každého zdravo premýšľajúceho človeka.
Mám krstnú, ktorá nie je Avon Lady, ani ňou nechce byť, ale Avon si nakupuje už viac ako 5 rokov. Má plnú kúpeľňu Avonu, plnú kozm. tašku Avonu, tiež to používa spolu s ňou aj jej 13 ročná dcéra, a sú v pohode. Dokonca krstná je rada, že našla niečo čo jej plne vyhovuje. Nemyslím si, že by sme sa teraz všetci mali stretnúť na kožnom s akné a s ekzémami, len pre to, že používame Avon, Oriflame, Garnier, Vichy, Niveu,............. Tieto firmy existujú podaktoré aj cez 100 rokov, a majú svojich priaznivcov a po celom svete sú ľudia, ktorí nemusia kvôli tomu chodiť ku kožnej,,, ty si neuveriteľne zaujatá, a na svoj vek si strašne v tomto detinská, ako sa tu prezentuješ s tou svojou kozmetikou. Prečo je také ťažké pre teba si uvedomiť, že sú aj ľudia, ktorým vyhovuje normálna drogériová kozmetika?
Btw, nenapísala som, že Avon je o ničom, ani nič v takom zmysle. :D Dokonca som napísala, že tá pleť. maska, ktorú som skúšala, je výborná a objednávam si ju dodnes, pretože mi vždy pekne vyčistí pleť !!! A dokonca, nemám aj vďaka nej už také strašné akné ako som mala kedysi. S tým Garnierom, je to tiež vec názoru a skúseností.Mne jedine Garnier poriadne pomáha na vyrážky (a ešte De Miclen - rad Fyto, striedam tieto dve)... DOkonca, aj šampón mám Garnier Fructis, a deodorant podľa mňa neexistuje PRE MŇA lepší ako je Garnier Minerals. A nepovedala som ani , že Nivea a Vichy sú zlé, len jednoducho - Vichy mojej mamine absolútne nesadlo, a od Nivey sa nám NIEKTORÉ výrobky neosvečili, inak máme Niveu normálne doma... Fakt, je to až smiešne, ako neodkážeš pochopiť, že sú ľudia, ktorým tieto kozmetické firmy plne vyhovujú už niekoľko rokov...