ANTIKONCEPCIA A NASLEDKY POMOC

Príspevok v téme: ANTIKONCEPCIA A NASLEDKY POMOC
sarahka

PROSIM VAS MATE NIEKTO S TYM SKUSENOST ZE AK STE NEZOBRALI POSLEDNE 2 TABLETKY CIZE SOM VZALA IBA 19 LEBO SOM STRATILA TIE 2...A DALA SOM SI POTOM 7DNOVU PAUSU A A PO 2 DNCH SOM DOSTALA MENZES A NA 4 DEN SOM MALA NECHRANENY STYK NEVIETE CI BY SOM MOHLA BYT TEHOTNA PROSIIM PORADTE MI MATE S TYM SKUSENOST??...DAKUJEM

sarahka

SEVERNKA NO VED TO MA TROSKU UTESI ZE MAM MENZES TAK BY OM ANI NEMALA BYT TEHOTNA A POCHYBUJEM ZE SA VAJICKO CHYTI NO A KTOMU MAM AJ HAK HOC SOM VYNECHALA TIE 2 TABL...NO NEVIEM UVIIDIIM LEN ABY SME ALI PRAVDU DIKI

severanka

sarahka: šanca tam je, ale len čiste teoretická... ak si mala a stále máš menštruáciu tvoja obava je zbytočná, skutočne pochybujem, žeby ti začala ovulácia počas tých dvoch dní keď si nevzala tabletku, a ak by aj začala, sliznica maternice je počas menštruácie absolútne neschopná prijať oplodnené vajíčko, takže sa naozaj neboj

sarahka

severanka ...no bolo to vcera a naozaj ten test naozaj bol by zbytocny ...ale vies neviem co si mam misliet lebo menzes este mam ale ze vraj sa da otehotniet aj ked mas menzes a neviem teraz ci sa moze daco stat ...lebo doktor povedal ze je tu sanca ta sa bojimm ....

severanka

janulik: urob si test? na čo a prečo? po prvé, dostala menzes... po druhé, sex bol dva dni po nástupe menzesu, a po tretie, ten test by jej v tomto štádiu toho aj tak veľa neukázal...
sarahka: podľa mňa tehotná nebudeš, ale nabudúce nestrácaj tabletky, a keď ich už stratíš, nemaj sex, aby si sa nemusela stresovať... :)