ako sa zbavit ciernej farby

Príspevok v téme: ako sa zbavit ciernej farby
evittta5

Zdravim...:-)...potrebovala by som poradit.....dlhsie uz pouzivam ciernu farbu na vlasy alee...jaksi ma to omrzelo a teraz by som rada rysavu....odfarbovanie vsak nepripada do uvahy kedze mam velmi jemne vlasy a nemam ich ani nejak extra vela..:Dkym to odrastie by zas trvalo strasne dlho. neviete mi teda niekto poradit ako by som sa co najrychlejsie mohla zbavit ciernej?..neviem..napriklad nejaky odtien bledsej farby co by na to chytil..aby som si na to potom uz mohla bachnut tu rysavu...diky moc...:-)

majka1111

zabudla som napisat, ze prirodzene mám svetlo hnedu skoro az blond..takze s tym by nebol problem..chcem len farbu o odtien dva zosvetlit aby som nebola az tak tmava..kaderničky mi to vedia zosvetlit len melirom ale melir si vo svojich vlasoch neviem vobec predstavit..takze na rysavu mi chyti hneda uz normalne? dakujem

majka111111

ahojte! Ja mám tmavo hnede vlasy a chcela by som ich zosvetlit na svetlejsiu hnedu..lenze ak pouzijem farbu ktora je svetlejsia tak mi jasneze vôbec nechytí vlasy..ak by som však zmiešala napríklad svetlo hnedu farbu s odtienom nejakej blond je mozne ze farba sa zosvetli a bude svetlo hneda? dakujem

Wanessa122

Ja som si predvčerom stiahla čiernu farbu u kaderničky :)Dvakrat mi to stiahla melirom cele vlasy a potom mi tam este dala farbu ... teraz mam vlasy slabo rysave lenze ja chcem blond a neviem ako sa mam zbavit tej rysavej farby :) Poradte prosim :)

sanetkaaa

Baby...prosím vás...mám čierne farbené vlasy, farbím sa asi 2 roky...a chcela by som hnede-svetlejsie hnede... a neviem ako na to...ku kaderníčke nechodím, a tak neviem ci si to odfarbiť peroxidom alebo premelirovat a ked premelirovat tak akou farbou blond?..neviem vobec ako na to...bola by som vdacna keby stte mi poradili

...

skus si na to dat blond farbu.obycajnu blond,to ti s tym pohne aspon trochu. nasledne si na to skus dat tu rysavu. blond farba totiz nieje az taka agresivna ako peroxid ktorym by ti to spravili v kadernictve:-)