Rakovina semenikov - objasnenie

Príspevok v téme: Rakovina semenikov - objasnenie
Pepek

takže ako som si cital diskusiu v predchadzajucej teme je to dost neprehladne tak som zalozil novu. V miesku som si nahmatal zopar guliciek (nie vsak na vajicku) neviem o čo ide je to len na lavej strane, ale ako som sa dozvedel po kuskoch z inych tem, nejedna sa o nic nebezpecne. Su to teda nadsemeniky alebo co konkretne dakujem.

Farda

Dobry den.
CHcem reagovat na prispevok IVAN-22.Taketo priznaky ,ake uvadzate Vy ,presne take som mal aj ja.Nechcem Vas predom strasit,ale v prvom rade treba navstivit p.urologa a potom sa po vysetreni uvidi ,co sa sa s tym dalej bude dat robit.Cim skor pojdete na vysetrenie ,tym lepsie.Ja nemozem nikomu urcovat diagnozu,nemam na to pravo.A ak by som aj urcil,doticna osoba by si to mohla zobrat velmi k srdcu a sytuaciu riesit po svojom.Mohlo by ist o neuvazene rozhodnutie a konanie.Ja osobne som na vysetrenie s tymto problemom isiel az po pol roku.Aj to by som este bol vahal ist sa dat vysetrit ,lebo som nemal nijake vacsie bolesti.Ja som bol s tymto zdravotnym problemom nuteny uz nieco robit.Donutili ma k tomu vysoke teploty a tarcha semennika.Proste mi ten semennik zavadzal v rozkroku a naberal vacsie rozmery.Teraz som uz po operacii a citim sa relativne dobre.Este stale som od zaciatku roku na PN-ke.Mne pri poslednom vysetreni z Histologie urcili ,ze som mal v pravom semenniku nadorcek ,ktory bol da sa povedat v pociatocnom vyvine.Cize z toho bolo to zvacsenie.No vo vasom pripade ,to zvacseni nemusi sposobit nadorcek,moze ist v tom lepsom pripade o nejaky zapal,ktory casom pominie.Ja osobne som bol aj na CT vysetreni,kde mi nezistili ,chlabohu nijake metaztazy v brusnej dutine ,alebo v plucach.No este stale nemam vyhrate,pretoze ma caka este jedno dolezite komplexne CT vysetrenie.Sam som zvedavy ,ako dopadnem,ci mi nieco nezistia ,z coho budem sklamany. Nie je to ziadna sranda,preto s tym treba ,hanba,nehamba,nieco urychlene robyt.Ja osobne som v zivote nikdy u urologa na vysetreni nebol ,az teraz, ked som bol donuteny.A mozem Vam povedat,ze mam po 50-ke. Prajem Vam skore uzdravenie.

sehria

Ak mate problém s onkologickym ochorenim a mate zaujem o doplnky, doporucujem ultrafiltraty od profesora Babusika. Ma uazsne výsledky pri onkol.ochoreniach, ako aj inych diagnózach. Pomahaju aj na muzsku potenciu, pri cukrovke a mnohých inych... Su to cisto biologicke preparáty, vyrobene vedeckym pracovnikom. Odskusane na rodine a známých..

melos

Dobry den prosim vas najdu sa tu taky ktory mali zhubny nador v semeniku?chcel by som vediet ze ked su uz aj metastazi v bruchu a na plucach ci sa mozem s toho dostat vyliecit su tu aj taky co si pekne stale ziju niekolko rokov?s takymto ochorenim dakujem za opd

skutočnosť

Zdravim mam 22 rokov... približne pol roka dozadu som si vsimol ze moj semenik je zodna na den vačsi priblize raz taky... situaciu som nepodcenil hned som vyhladal doktora 3 dni po zvacseni.. Nie je to ziana hanba ani v tak mladom veku... nanestastie mi doktor diagnostikoval nador cize mi jeden semenik odstranili a presiel som si par chemoterapiami... dodnes to nelutujem... zachranil som si pravdepodobne zivot druhy semenik bez problemov nahradil oba akurat namiesto dvoch mam jeden... a ani mojej Milovanej priatelke ktora bola pocas toho vsetkeho primne a je aj dnes to vobec nevadi... cize nik to nepodcenujte nic neututlavajte cim skor sa date vysetrim tym skor viete na com ste....

michal 8

Dobrý deň, mám 13 rokov a na ľavom semeniku som si nahrával viacero herečiek ked som to neskor pozeral bolo to ako keby tekute čo by tí mohlo byť? Ďakujem

kliklak

dobry den,chcem poradit,kazdy druhy den musim mat ejakuaciu,ked nemam,tak mam strasnu bolest semenikov a tlaci to az do krizov,mozte mi nieco poradit,ako sa da tomu predist? dakujem

kostička

Milý Pepek,mužské semeníky sa rovnajú ženským prsníkom.Keď má telo veľa toxínov,ukladajú sa tu do týchto čstí organizmu.Keď ich je tam veľa ,vzniká zápal,prostata sa začne
zväčšovať a musí sa s tým niečo robiť pokiaľ je čas.
Treba riadnu detoxikáciu a potom organizmus dovyživiť.Poradím 0907 784 064
wellnessst@gmail.com

llek

V prvom rade mas ist k lekarovi, ked nevies co mas so semennikom. Urolog ta vysetri a povie ti co si mysli a co treba robit Ak to nie je nic vazne, tak nebudes riesit otazku nahrady semennika z kozmetickych dovodov ani veci ohladne plodnosti. Ak by to bolo vazne, napriklad, ze by bolo treba semennik odstranit, tak na prvom mieste je zdravie, potom esteticke otazky, verim, ze v dnesnej dobe sa riesenie najde. A co sa tyka plodnosti - ak je semennik chory a treba ho dat prec, tak je to na prvom mieste. Potom pride na rad napriklad event otzaka zmrazenia spermii. Netvrdim, ze sa ta to tyka, pisem to skor kvoli tomu, aby si si vyjasnil priority a neriesil ako prvu vec estetiku, skor otazku ci je semennik v poriadku alebo nie.