AKUTNE - busenie

Príspevok v téme: AKUTNE - busenie
jana kováčová

Dobrý deň. Potrebujem súrne radu, lebo neviem ako ďalej. Story je dlhá, ale ide o to, že mi poslali dvoch, pomerne vzácnych hosťov a ja sa teraz o nich musím starať. Som z KE, tak im to tu všetko musím poukazovať, sem-tam robiť sprievodkyňu, keďže hovoria čisto anglicky, večer sa chcú zabávať, lebo chú vidieť a porovnať iné mentality. Všetko je to na mne, nik iný mi s tým nepomáha. Ja mám za nich veľkú zodpovednosť, neskoro chodíme spávať, veľmi neskoro, skoro vstávame a ja už som teraz zničená a to tu budú minimálne ešte týždeň. Vždy večer cítim neuveriteľné búšenie srdca, práve preto ani nemôžem zaspať a na druhý deň je to o to horšie. K stresom nevyspatosť - hrôza. Óbčas mám pocit, že už to nezvládnem, telo ma bolí, ale hlavne to búšenie. Nonstop srdce bijde strašným tempom, občas mám pocit, že už to nezvládne, ja sa nenadýchnem a skolabujem. Ale je to musím dotiahnuť ešte ten týždeň, veď nič iné mi neostáva. Návštevníci fóra, od srdca vás prosím, poraďte mi ako ďalej, čo mi ZARUČENE pomôže, aby sa to srdce ukludnilo, aj celé telo a ja som bola v pohode? Ďakujem za Vaše odpovede. Jana

cajik

A myslim ze ZARUCENE ti pomoze oddych. Posli ich niekam do hotela na wellness,nech sa zabavia sami,a ty si daj den volna.Myslim ze v KE je tych moznosti urcite dost.

cajik

Bohuzial ti neviem poradit,co so srdcom,ale napada ma,ci to nemas zo stresu.Predsa len-malo spanku. Nemas cas skocit k lekarovi? Ti tvoji hostia to urcite pochopia. Pripadne im vysvetli situaciu, su to tiez len ludia. Vazne si na nich sama? Nevedia sa obcas sami zabavit? Ved do baru mozu ist aj sami,nie? Ci je to anglicka kralovna ? :)