bolesti pocas tehotenstva

tinka228

ak na sone nič nevidno a ty máš takéto bolesti môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo. to ťa lekár neupozornil? je mi to nejaké čudné. ak necítiš dobre a bolesti ti nedovolujú normálne fungovať nemala by si váhať a ísť okamžite na urgent. buď ti potvrdia moje slová alebo ťa upokoja že je všetko v poriadku.

mamma.i

ahojte ludkovia tiez som v piatom az siestom tyzdny ale uz dva tyzdne ma picha nie boli v podpruzku. je to priserne pichanie ako ked vam niekto vrazi niecim ostrym, hnusne krce. rano ked sa vystieram po spanku ma to tak pichne ze sa nepohnem. kazdy vravite o bolesti ako pri menzese a ja pri menzese mavam priserne bolesti.toto je ale uplne ina bolest.krv na tehot. mam pozit. ale na sone mi zatial nic nevydno.mate skusenosti s tymto. uz mam jedno babo ale pritom toto nebolo. dakujem

andyka

ahojte chcela by som sa opytat. pred tyzdnom som mala dostat menstruaciu, aj som dostala ale trvali mi len dva dni. a od vcera mam bolesti v podbrusku ako by som mala dostat menstruaciu. moze to byt symptom tehotenstva?

Matesko

Zuziačik ja ked som bola tehotná tiež som mala taký problém ale doktor mi vysvetlil že tie bolesti sú preto že sa ti zvačšuje maternica. Takže by to malo byt ok. Držím palce

tinka228

zuziacik 24 - pokiaľ nekrvácaš a nemáš ani špinenie, ani žiadny podozrivý výtok, tak by to malo byť v pohode. Ja som to tiež mala, presne ako píšeš, silné ako pred menzesom. Kým som ešte netušila, že som tehotná, už už som si myslela, že dostanem menzes. A keď nechodil, spravili sme test a vyšli 2 čiarky. Dnes mám zdravého 9 mesačného syna. Držím ti palce.
PS: ak by sa ti niečo nezdalo alebo by ťa príliš niečo znepokojovalo, kľudne choď aj na urgent. Na to tam sú. A ty budeš aspoň kľudná. Nemusíš mať pocit, že ich ideš "otravovať".

zuziacik24

Ahojte baby, ja som v 5.tyzdni a od minuleho tyzdna ma asi 10x za den chytia bolesti ako ked mam menzes a su dost neprijemne, strasne sa bojim aj ked som to vravela lekarovi tak sa tvaril ze to sa stava, ale ja sa aj tak bojim..tie bolesti su dost silne. Nastastie nemam ziadny vytok ani nic..len neviem ci je to normalne..prosim odpiste mi...

dugi

poprvé chcem vám pripomenúť že ste neslušná a nepotykali sme si.Po druhé tieto produkty nepoznáte a neviete,že ich možu používať aj jednodňové bábätká a mamičky počas celého tehotenstva. Nemáte ani šajnu o tom ako posobia na ľudský organizmus a prečo sú prospešné práve tehotným mamičkám.Ak nájdete vo svete jediný produkt ktorý má také účinky ako dr.nona a možte ho aplikovať dieťatkám po narodení,ozvite sa mi na dusan.o@drnona.eu.sk a ja sa vám verejne ospravedlním.
Takže milé mamičky ak máte nejaké otázky, možte konzultovať priamo s lekármi ktorí s týmito produktami úspesne liečia nielen detské nemoci ale aj onkologické. Takže pre "aginu": Som normálny!

www.drnona.euweb.cz

agina

Dugi ty nemozes byt normalny. To takuto vec napises sem, kde su same tehotne???? Co tu zbytocne zneprijemnujes atmosferu??? A az si zaplatis reklamu na tomto fore, tak potom mozes oprudzovat ludi.

ivkabb

ahojte, som v 3-4 mesiaci tehotenstva a bolieva ma v podbrusku. aj po "malej" potrebe. je to zapal alebo je to normalne. celkovo sa bojim. je to moje prve babo