NEJDE NAM TO

Príspevok v téme: NEJDE NAM TO
sarinka899

nevedeli by ste mi najeko poradit s problemom? s priatelom sa pokusame milovat ale nedari sa. skusali sme uz aj lubrikant ale on sa do mna nemoze dostat, pritom v pohode do mna da 2 prsty a neboli to. ale penisom do mna nemoze vniknut, hrozne to boli ako keby ma malo roztrhnut. inak mame obaja 20 a som panna. poradte prip dajte nejaku skusenost

gtyh

no niektore baby s tym maju problemy..ja som nemala ziadne ani som nevedela ze ho domna dal len taky tlak som zacitila ale bolest ziadna ani krv nic..nebala som sa mozno aj preto to bolo ok :)..tak musite skusat alebo tu bolest prezi a je to

prispevok

Sice nie si nervozna, ale podvedomie pracuje a proste sa stiahnes...treba sa uvolnit, treba uvolnit mysel, na nic nemysliet. Stavim sa, ze ked idete na to, tak ti myslienky utekaju a miesto uvolnenia sa zamyslas nad tym, ze uz sa ta tam dotyka, uz ide vniknut, uz ta to boli a podobne....Staci jedna jedina myslienka tymto smerom ktora to moze pokazit....preto skutocne uvolnit mysel alebo sa skus opit do nalady ;)

whee_ee

mna to prvy krat hrozne bolelo, krvi bolo este viac:D ale treba to nejako zniest, kym sa dostal dnu, presla hodina.. presne ako vravis, pocit, ze ma roztrhne, velka bolest a pritom som bola uvolnena atd.. a prstami v pohode... treba to nejako vydrzat..ale to je moja skusenost, takze neviem:)

bubina

aj ja si myslim ze troska alkoholu nezaskodi.. vies. nehovorim ze opi sa.. lebo to by bol asi prvy zazitok dost blby.. ale tak... nieco na uvolnenie by s ahodilo :)