Gabinina kniha:)

fialocka

Evitine knihy nemam rada, ale tato nie je od nej :) Ja som si ju velmi chcela precitat- od vtedy ako som pocula, ze vyjde a od vtedy ako som raz nahodou narazila na Gabinin blog. Precitala som ju asi za dva dni a vela som pri nej plakala. A ja casto neplacem... odvtedy ju nosim stale v kabelke a uz ju citam asi treti krat. Stale sa mi zda rovnako dobra... :)

Elwine

tuto knihu som docitala pred par tyzdnami pocas mojej 8hodinovej cesty do prahy... :) hltala som ju stranu po strane.. kupila som si ju z toho dovodu, ze som sama mala vyse roka anorexiu z ktorej som sa nastastie vyliecila, ale respekt voci jedlu vo mne stale ostal... uz si sice nevazim psenicne vlocky a neodratavam KJ na potravinach, ale stopy vo mne ostali...

Gabina, urazila si kus cesty a ja sa pripajam ku gratulacii, tvoja kniha je skvela.. :) vela stastia

Elwine

tuto knihu som docitala pred par tyzdnami pocas mojej 8hodinovej cesty do prahy... :) hltala som ju stranu po strane.. kupila som si ju z toho dovodu, ze som sama mala vyse roka anorexiu z ktorej som sa nastastie vyliecila, ale respekt voci jedlu vo mne stale ostal... uz si sice nevazim psenicne vlocky a neodratavam KJ na potravinach, ale stopy vo mne ostali...

Gabina, urazila si kus cesty a ja sa pripajam ku gratulacii, tvoja kniha je skvela.. :) vela stastia

lesslie:)

tak tuto knihu som citala uz len pre to ze je z Evitinej serie kniziek, ktore su fakt skvele... nie som baba s PPP, ale citala som ju so zatajenym dychom...v niektorych chvilach som si priala tymto sposobom upravit svoju postavu....no nasledujuce riadky ma rychlo vratili k realite...radsej tucna ako PPP....krasna kniha a dakujem za nu :)

vela stastia :)

myš

cawte baby, tak by som sa chcela pripojit k diskusii...knihu F50 mam doma je super tiez som sa od nej nemohla odtrhnut..
Gabika davam klobuk dole, ked si sa dokazala z toho vyseket. :)

bulimička

ahojte ja som tiež prečitala knihu a musím povedať že som asi polovičku preplakala lebo pocity kroté popísala sú presné asi pre každú bulimičku uplne presné dnes je už 9 mesiacov čo som nezvracala som na seba hrdá aj ked prídu dni ked ma to napadne urobiť ale zatial som nezlyhala a dúfam že budem opať zdrava

teraz sa snažím schudnúť spať na váhu ktorú som mala t.j. 50kg velmi po nej túžim ale už nie za cenu tejto choroby