spoluziak????

Príspevok v téme: spoluziak????
vankus

mam 21 studujem na vs moj problem je takyto: jeden moj spoluziak o mna prejavil zaujem (teda aspon myslim) je to uzasny chalan viem ze sa dievcatam paci neviem co si mam mysliet nezavolal ma nikam na rande ani mi nevypisuje zalubene sms-ky ale dava mi to najavo ked sme niekde so spoluziakmi spolu ci uz v skole cestou do skoly alebo ked je nejaka spolocna akcia...tak ma stale vola a presviedca aby som isla viac ako ostatnych...sme celkom dobra partia vcera sme boli vsetci na bagete o niecom sme sa bavili a on mi zrazu len tak medzi recou pred vsetkymi povedal ze sa mu pacim a viackrat mal take narazky nie len vcera ibaze mi to nikde nepovie ked sme sami vlastne ani nebyvame spolu sami neviem ako sa mam spravat ako to mysli?? nie je to suknickar ale ani ziaden hanblivec je to ambiciozny mlady chalan na urovni a viem ze je dost narocny co sa tyka dievcat nerobi si zo mna len srandu? nie som skareda ale s nikym som nechodila fakt neviem ako mam reagovat a ci mam nejak reagovat pred rokom skoncil vztah chodili spolu asi dva roky neviem o nikom inom s kym by chodil uz rok je volny doteraz som sa k nemu spravala ako netykavaka doslova nechcem byt taka ale je to spoluziak co ak si len namyslam alebo co ak to dopadne zle budem ho vidat kazdy den a navyse sa to bude v celej partii rozoberat ale na druhej strane on za to fakt stoji mam mu nieco jemne naznacit a cakat ale co ak sa nikdy nevyjadri priamo co ak ma nikdy nikam nezavola myslim aby sme tam sli sami... mam pocit ze ak nieco neurobim tak ho dostane niekto iny lebo je uz rok bez vztahu a podla mna mu to chyba nechcem ho nechat ist tak co mam robit??????????????

vankus

poslala som mu spravu ze bol vcera zlaty ze neviem ako to myslel ale ze dakujem ze je uzasny chlapec asi som sa unahlila neodpisal mi na nu co mam teraz robit asi som mu nemala pisat tak priamo katka kolko mas rokov

katka...

Urob ty prvy krok. Dnesni chlapi su lenivi. Skus sa ho spytat ci ti nepomoze s niecim do skoly. A uvidis ako sa bude spravat. A ak by to nevyslo, tak ziadny trapas, ved si len potrebovala pomoc od spoluziaka. Ked to neskusis, neskor by si to mohla lutovat, ak si ho uchyti nejaka ina.