HPV TEHOTENSTVO POROD

Príspevok v téme: HPV TEHOTENSTVO POROD
slaamka

ahojte.mam na základe gynekologických vyšetrení zistený pozitívny nález na hpv vírus, nie je to novinka už to iem nejakú dobu. po typizácii bolo zistené, že mám aj práve tie vysokorizikové rakovinotvorené typy.všetko ostatné mám v poriadku cytológiu a tak, proste len pozitívny nález o výskyte.doktorka bola dost taká \"drastická\" tvrdí že si mám dávať pozor aby sa krčok nejak nepoškodil potratom pôrodom a pod, že ak budem tehotná tak sa ani hýbať nebudem aby sa mi nič nestalo a mám sa modliť aby som mala cisársky rez. príde mi to trochu \"moc\" veď ten vírus má veľká časť ženskej populácie a ak by to všetky mali mať takto tak...no neviem proste chcela by som nejaké informácie či mal niekto podobný problém alebo nevie niečo viac. hlavne priateľ je veľmi vystrašený ja to zas tak tragicky neberiem veľa žien to má tak neviem. dieťa nečakám ani dlho neplánujem. chcel len vedieť niečo viac.
za odpovede ďakujem

notak

tak ako prisiel, moze aj sam odist-zvacsa po 2 rokoch, ale aj nemusi a moze zacat sposobovat problemy.pokial vsak nemas robene nejake drasticke zakroky na krcku, tehotenstvo ti samotne HPV neohrozi. ale mozes si pomoct sa ho zbavit-podpor imunitu-imunologovia davaju virostatikum a imunomodulans Isoprinosine dlhodobo vo vyssich davkach aj pol roka a viac, ale tiez pomaha aj volne predajny prirodny INDONAL-tiez dlhodobo a ine prirodne antiviroticke prostriedky na podporenie imunity, je ich mnoho. a napr. v takom tehotenstve ktore z nich mozes bezpecne su napr. pit cisty aloe vera gel a uzivat probiotika v tabl.-napr. swiss lactobacyly, zinok, selen, a vysoke davky vit. C-najlepsie v zasaditej forme aby sa nedrazdil zaludok a creva, a spusta inych...

kasli na to

Zabudni na to, ze mas HPV. Ma to 85 percent populacie. Az doteraz sa o tom vobec nehovorilo, lebo je to bezny virus, ale vynasli drahu vakcinu, tak za nu lobuju a naraz o tom vieme vsetci...Tiez mam vysokorizikove HPV. Nehrozi nic ani pocas porodu ani nikdy inokedy. Co by sa malo stat s krckom? Dokonca aj keby ti z neho museli odrezat (konizacia), rodis normalne aj hybat sa mozes...Ja akurat chodim na pap dvakrat rocne, aby sa to sledovalo, inak cytologiu mam vzdy vybornu, keby sa nerobili specialne testy na HPV, nikdy v zivote by som sa ani nedozvedela, ze to mam...