laska ci smrt?

Príspevok v téme: laska ci smrt?
psychickychora

mam psychicke problemy s liecenim som to uz davno vzdala mam za sebou vela pokusov o samorazdu proste nenavidim zivot nechcem zit uz od dvanatsich mam problemy a plnujem samovrazdu a teraz par mesiacov pred tym ako som mala naplanovanu samovrazdu prisiel do cesty clovek ktoreho milujem a aj on mna chce aby sme mali spolu buducost a ja mam chut to teraz nevzdat este nie koli nemu.... neviem co mam robit som ako rozdvojena ale ak zomriem chcem aby to bolo v jeho naruci....

psychickychora

pre whee_ee nevedia lebo nikdy sa mi nepodarilo dost tak daleko zhanala som lieky ale bola som mlada aby mi predali a tak vzdy nejak zabrana bola a ja som chcela istotu Ze sa uz nezobudim alebo aj skok s poschodia ale bolo nizko......tak som chcela pockat do osemnat aby som si svojvolne mohla kupit lieky

psychickychora

oni ma neberu vazne vedia ze som depkarka ze trpim zebeposkodzovanim ale myslia si ze to neurobim len som chcela mat viac ako osemnast nech to nevyzera ako rozmar mala som to uz dlhe roky predtym premyslene

??????

za chvilu 18 ty si fakt blazon nehnevaj sa nemyslim to v zlom co rodina skola priatelia nemas daku podporu v nich q

plamienok

a myslim,ze ked je to tak,ze si nasla takeho cloveka,ktoreho milujes tak by ti mal zmenit pohlad na svet.ak nie tak je to potom tvoja obet.

psychickychora

nikdy nevies s koho sa stane psychopat vsedci si myslia ze som uplne v pohode lebo ma nikdy nikto nevidel plakat vsetko kryjem tym ze sa stale smejem nechcem aby to niekto vedel to je dobre ta anonimita