Vzťah - starsia zena a mladsi muz

Príspevok v téme: Vzťah - starsia zena a mladsi muz
teresa21

Ahojte.Chcle by som vediet nazor, ci podla vas dokaze vydrzat vztah kde je zena starsia od muza...Ak ano, aky je podla vas amximalny rodziel medzi nimi aby to klapalo...Konkretny priklad: ona ma o tri roky ako on..on 25 a ona 28..lebo mne sa to nezda velmi realne..(Kedze on mal vztahy uz so starsimi ale nikdy mu nevydrzali)...vacsina zien nechce maldiseho ale skor starsieho..co si o tom ymslite vy?

Robokop

Pokračujem :) takže vysoká pravdepodobnosť ze to spadne... Alebo ak sa niečo skomplikuje a budú jej robiť naprieč keď sa niekto dozvie o našomvvzťahu... Ale zaujímalo by ma ako tráviť aktívnejšie čas s tak aktívnou ženou, nechcem len akej aby ona niečo navrhovala nejaký program... Lebo dosť na tom viazne... Par x to vyčítala... Poraďte niečo ako tráviť aktívnejšie chvíle? Rada športuje pozerá filmy a nemá veľa času :) je zima, túry už skončili vpoposteli sa stále ležať nedá...

Robokop

Mam 35r a priateľku ktorá je o 10r staršia, veľmi inteligentná, zaujímavá, aktívna a neskutočne nnádherná :) nejeden chlap by ju chcel :) postavu jej 20ky mmôžu závidieť :) sme spolu natajnaka, je síce rozvedená ale nechceme nepríjemnosti, a hlavne nie v práci a rodine... Nevieš ma nechápe ako som ju mohol zaujať a ani ja... Neviem ako dlho nám to vydrží a nezamyslam sa ani nad tým, ja by som chcel mat ešte rodinu ale u nej sa už nedá..

Lulita

tak to nie je taky strasny rozdiel, ja som zase typ, ktorý by s mladsim o 5 rokov nemohol byt, mala by som pocit, ze chodim s mladsim bratom, aj ked su aj vyspelejsi atd. ale ja si myslim, ze muz ma byt od zeny starsi, resp. ja to tak citim, moj partner je odo mna skoro o 7 rokov starsi a vyhovuje mi to, mladsi ma nikdy nepritahovali

beskyd

tosko, uplne ta chapem a nech sa vam dari:) ja som na tom podobne, len s tym rozdielom ze ja mam 28, pani tak 45 - 50, je neskutocne nadherna, laskava a prijemna bytost.. ..akurat ze je vydata takze mam smolu.. a tiez je z pracoviska..

Toško

Zdravím, rád sa zapájam do diskusie, pretože sa mám s čím podeliť :) Ja mám 23 rokov a mám 5 ročný vzťah s 20 ročnou priateľkou, bolo to všetko krásne ale akosi som cítil, že to chladne. Prišiel som do novej práce a hneď mi padla do oka jedna krásna 40 ročná dáma, o pár mesiacov som ju pozval na vínko. Sympatie tam boli a po pár "výjazdoch" na vínko padla prvá pusa. Neskôr som k nej niečo cítil ale bál som sa to vysloviť no ona mi povedala tie krásne slová "Ľúbim Ťa", ja som tie slová opätoval a už sme spolu asi 5 mesiacov. Poviem Vám, že tie staršie ženy vedia neskutočne ľúbiť, tak silnú lásku som v živote nezažil. Ona má chlapa a ja mám babu, chceme sa na všetkých vykašľať a odsťahovať sa niekam preč. Ona je neskutočne krásna, môžem povedať, že "výstavný kus" :) Nikto mi to nevyhovorí, že spamätaj sa a podobné kecy! Ja ju Milujem!!! :)

verciako

ahojte vsetci!

Rada sa zapajam do tejto diskusie,kedze mam podobnu situaciu s mladsim partnerom.
Nikdy ma mladsi chlapi nezaujimali a ani som si nikdy nemyslela,ze by som si nieco s mladsim muzom odomna mohla
zacat a vojst do vztahu.Len nikdy nehovor nikdy a co nie je moze byt 
Mam priatela,ktory je odomna presne o 5 rokov mladsi,mal teraz 23 a ja som oslavila 28 narodeniny.Samozrejme,ze sa casto zamyslam nad vekovym rozdielom medzi nami,pozorovatelne to ale vobec nie je!
Velmi si rozumieme s strasne sa milujeme.Prebudza vo mne tolko lasky a pochopenia!Lasku mi dava kazdy den
a prejavuje mi svoje city tak silno ako nikto iny predtym.Sme spolu krasneho pol roka a pozname sa cez tri.Jedine na com musi zapracovat je jeho ziarlivost, ktora by nam nas krasny vztah mohla narusit.Je si toho vedomy a vzdy si vie uznat a zachovat sa ako dospely clovek,ked spravy chybu alebo mi
ublizi jeho ziarlivostou.Myslim,ze zalezi na duchovnej vyspelosti cloveka a nie na cislach,ktore su uvedene v obcianskom.
Neviem si bez neho predstavit den a viem,ze ani on bezomna
Verim,ze nam to dlho vydrzi a budeme sa stale tak velmi lubit.

lenoska

S priateľom máme vekový rozdiel 6 rokov. Mám už po výške, on maturuje. Som s ním šťastná a on so mnou, to na ňom vidno ;)

Naše rodiny i priatelia si myslia, že sme spolu pre sex. Trošilinku nás to mrzí, ale nehrá to žiadnu váhu v našom vzťahu.

Nikdy by som nečakala, že budem mať vzťah s mladším chalanom, ale bolo to to najlepšie, čo sa mohlo stať v mojom živote.

Anaya

3ročný rozdiel nie je veľa. Ešte aj 5-6 rokov , ak je žena strašia a obaja partneri sú rovnako vyzretí, by som povedala, že by sa to dalo.
Ale nech mi nikto nehovorí, že je prirodzené, ak je medzi partnermi rozdiel 25 rokov a viac, to je viac ako jedna generácia, to už sú iné nézory, iný pohľad na svet, iné záujmy.....
Pravda existujú aj svetlé výnimky, ale akú perspektívu má vzťah 25ročného mladého muža s 50ročnou, vlastne vo veku jeho matky?

lulu22

priateľ mi hovoril, že má kolegu, ktorý žil 3 roky so 40ročnou ženou, on má 26. Ona ho opustila s tým, že nech si nájde lepšiu, mladšiu, čo mu dá rodinu..a pritom on ju tak moc miloval, povedal, že nikdy tak nemiloval žiadnu..a bol z toho dosť dlhú dobu zdrvený..

Hapyna

Nejakych 5 rokov to nie je taky strasny rozdiel. Ale ak uz ma zena napriklad 40 a muz 25 tak to uz je podla mna cudne....