Vzťah - starsia zena a mladsi muz

Príspevok v téme: Vzťah - starsia zena a mladsi muz
teresa21

Ahojte.Chcle by som vediet nazor, ci podla vas dokaze vydrzat vztah kde je zena starsia od muza...Ak ano, aky je podla vas amximalny rodziel medzi nimi aby to klapalo...Konkretny priklad: ona ma o tri roky ako on..on 25 a ona 28..lebo mne sa to nezda velmi realne..(Kedze on mal vztahy uz so starsimi ale nikdy mu nevydrzali)...vacsina zien nechce maldiseho ale skor starsieho..co si o tom ymslite vy?

fatum

podla mna vekovy rozdiel kde je zena mladsia od muza cca do 7 az 8 rokov je ok viac uz nerobi dobrotu a starsia zena ??? no mozno max 2 az 3 roky. ale rozdiel kde on ma 25 a ona 50 ako to tu jeden prispievatel prezentoval je pardon za vyraz uchylny ak nie chory.

rita23

tuto sobotu som bola na svadbe, kde zena asi 48 si brala muza 35 rocneho. Su krasny par, nezalezi na veku, ale na vzajomnej laske a porozumeni.

janulkaaaa

teresa21...trochu trapne s ami tu zda rozoberat niekoho vztah ked nevieme o nich dokopy nic, pokial maju spolocne zaujmy, povahove crty podobne, skusenosti v zivote, rodinny zaklad podobny a charakter tam niet co riesit, to nie je len otazka veku podla mojho nazoru

alzbee

Paulvhfmf: ked si spolu rozumiete a ste stastni, tak vek nie je prekazkou...obaja ste uz dospeli:)) aj moj brat ma 23rokov a 30rocnu priatelku a v pohode im to klape. Brat by dokonca aj babatko uz chcel, no ona zatial nie...

eries

rofl
19.04.2009 18:19
naprosto suhlas.
ja som mladsi o 25 rokov od mojej lasky a uz dva roky to klape. tvoj prispevok bol napisany presne na moje 27 narodky :) vela stastia

laco36

kazdy ma ine skusenosti a pozna rozne dopady tychto vztahov.pre niekoho je vek dolezity, pre ineho nie. Kzady ma ine chutky :)

abcde

ale ona riesi ked je ONA starsia od neho..nie on od nej.Ked uz taketo vzathy mal a nevysli mu, asi chce skusat dalej a nieco ho laka mat starsie..mozno si neuvedomil, ze to nie je pre neho..ale mozno mu to vyjde