Vzťah - starsia zena a mladsi muz

Príspevok v téme: Vzťah - starsia zena a mladsi muz
teresa21

Ahojte.Chcle by som vediet nazor, ci podla vas dokaze vydrzat vztah kde je zena starsia od muza...Ak ano, aky je podla vas amximalny rodziel medzi nimi aby to klapalo...Konkretny priklad: ona ma o tri roky ako on..on 25 a ona 28..lebo mne sa to nezda velmi realne..(Kedze on mal vztahy uz so starsimi ale nikdy mu nevydrzali)...vacsina zien nechce maldiseho ale skor starsieho..co si o tom ymslite vy?

lora64334

no ja mam znamych kde je medzi nimi okolo 15 rokov rozdiel, samozrejme myslim ze zena je starsia a klape im to dobre uz par rokov, takze tych par rockov je zanedbatelnych

pebls

on vyspely moze byt..len ktovie ci natolko vyspely na kolko ona chce..a to zisti az po dlhsom case...potom zacne vidiet chyby

rian

Ja som od manzela starsia o 2 roky a tri mesiace, vobec nam to nevadi a sme spolu 22 rokov. Trojrocny rozdiel nic neznamena a ani ho nie je vidiet- aspon u nas.

žužw

ja som starsia od priatela o 3 roky...on ma 20 ja 23 ja sa pozeram na svet inak ako on...ja rozmyslam uz nad rodinou a on o tom nechce ani pocut...tym padom su aj ine veci a tak premyslam ci to ma zmysel... sme spolu vyse roka no asi to uz dlho nepotrva...aj podla mna chlap by mal byt starsi ...

stella28

neveim..ja mam skor pocit, ze chlap mimal byt starsi...lebo zena chce niekoho kto sa o nu postara a vidi ze uz nieco dosiahol...a po fyzickej stranke podobne..zeny starnu rychlejsie ako muzi..preto ked je ona starsia ako on..zacne to byt vidno..ked je starsi on zena s nim vyzera rovnako stara...ale nikdy nevies ako a do koho sa zamilujes...ale ked uz mal vztah s vaicerymi starsimi a nic z toho nebolo...tak mozno ani teraz..mozno on vidi v nich nejaku istotu...

fanka

Teraz je v mode starsia zena, mladsi muz. Musim asi aj ja zacat chodit s niekym zo zakladnej skoly, aby som bola moderna.

alz-bee

Moja teta je od muza starsia o sest rokov, vyssia o hlavu, chuducka s hustymi vlasmi...a jej muz je nizsi, mladsi, tucnucky a bez vlasov:)) a predsa su stastni..a tri roky je podla mna uplne zanedbatelny vekovy rozdiel.
A napr. moj brat si hlada stale len starsie:)) aj teraz ma 30rocnu priatelku a on ma 23...a v pohode im to klape:))