Affinitone vs. Dream Matte Mousse

Príspevok v téme: Affinitone vs. Dream Matte Mousse
olivijka

na uvod-viem,ze tema o make-upoch tu je ale ja chcem porovnavat len tieto 2 (affinitone a penovy dream matte )konkretne make-upy!!!!
fakt som nerozhodna,prosim poradte ktory,medzi moje poziadavky patri aby:

-NEROBIL V ZIADNOM PRIPADE FLAKY

-DLHO VYDRZAL,AJ KED SA NEBUDEM MOCT PREPUDROVAT A ABY ZNIESOL AJ LETNE HORUCAVY

-aspon stredne krytie

- a aby bol vhodny na mastnejsiu plet s lahsim akne-teda aby mi aj neupchaval pory

tak ktory teda?affinitone alebo dream matte mouse?

marllenka

ja som mala affinitone ale musiim povedat ze pre mna nebol dobry.prilis vysusuje plet a usadza sa na poroch ked zaschne:-P

Karamelka_M

Na leto je podľa mňa najlepší Dream Matte Mousse... Affinitone je dosť krycí a neviem, pripadá mi taký "ťažký". Ale tak, každému inak splýva s pleťou.

bella1988

ahojte baby prosim vas ktore pouzivate affinitone aky odtien mate a plet mate tmavu ci bledu? lebo ja si chcem tento makeup kupit len sa nevem rozhodnut pre odtien. ja mam taku tmavsiu plet ale nie zas uplne tmavu. taku ani nie bledu ani nie tmavu. a dnes som kukala v drogerke tie odtiene a ten creamy beige sa mi zda trochu oranzovy a potom ten rose beige zas trochu tmavsi tak ja nevem poradte prosim :) dikes

jaja

madison : ten kto ma velmi masnu plet nepomozu mu ziadne cistiace prostriedky...
prepudrovanie nieje zle ale treba si kupit kompaktny puder...viem ze to vyzera neprirodzene ale masteniu pokozke po dlhom case s makeupom nezabranis a hlavnme teraz v lete...ak mas make up cely den tak prinajhorsom treba vymenit make up

olivijka

OK linduska,inak vcera som si o nom vyhladavala na nete a naslo mi to neake ceske forum a je tam o affinitone dost popisane,tak ked chces omrkni si to: www.kosmetika.cz
mozno aj tam budes mat nieco o vydrzi

olivijka

no tak dnes som bola v 101-tke a skusala som aj dream mousse aj affinitone-a affinitone vyhral!ked som prisla domov tak som si ho dala a je uplne uzasny!

madison

myslis ze prepudrovanie ti pomoze?? budes akurat tak zmachlena.. pretoze ked mas makeup aj puder, tak na mastnej pleti a este problematickej .. to vyzera neprirodzene.. nema ten jas , ktory by to malo mat.. a aj ked ti zabranni ten puder.. tak len na par hodin .. a potom sa znova lesknes.. pouzi inu cisticu kozmetiku , mozes aj konbinovat znacky, to je blbost ze sa ma mat vsetko od jednej znacky .. aaaa GOOD LUCK..