tehotenstvo

icccka

ach ja sa liecim uz 10 rokou a tolko uzivam aj lieky.Beriem Alventu len rano 1 tabletku.Uz mam 30 rokou prec a nechcela by som aby som ostala len pri 1 dietati.MOj syn ma uz cez 10 rokou prec.Stale sa ale rozhodujem a hlavne sa bojim ,aby sa my tie stavy ktore som mala nevratili.Konecne som sa naucila zit stymi co my je .Je to ale uz nic oproti tomu co to bolo.A este nieco som zavisla na liekoch.Chcela som ho vysaditaj som sa snazila ale bolo my tak strasne vracala som .To som si len 1den nedala liek a tyzden my trvalo kym som sa pozbierala.Chcem dieta ale mam strach.

kavicka

Ahoj Iccka, ja to tiez akurat riesim, ale horiii, lebo si myslim, ze cakame babatko... Beriem lieky na uzkostnu depresiu uz 4 roky a ked som ich skusala vysadit, dostala som sa dotakych stavov, ze som si liek zasa rychlo nasadila (po 2-3 dnoch od vysadenia) neviem, ci su to len prechodne stavy...
Dolezite je, aky liek beries a aku davku. V kazdom pripade je pre babatko vzdy lepsie liek nebrat... skusala ste davku uz zmensovat? ako dlho liek uzivate?