Kilecko pod dole....

Príspevok v téme: Kilecko pod dole....
lucik

ahojte .. nechcem sa uz miesat do rozbehnutej témy tak .. zakladam novú .
Začala som na zaciatku apríla moja povodna váha je 80kg 164 cm cize je to dost. Som odhodlana schudnut minimalne na 65kg. Som s Prievidze..dufam,že sa budeme podporovat..! Baby pridajte sa ..spolu to bude lahsie.. moja váha po 20 dnoch je 75kg tak ideto celkom dobre zatial len nech to nezacne stát..

lucik

ahojte tak ako dnes ... pokracujeme .. to ovocie je podla mna furt lepsie ako spagety..alebo rezen ...alebo nieco tucne ... dnes som mala zatial len vodu a kavicku s mliekom bez cukru..

veronika

Baby, citam tu Vase jedalnicky. Vobec nie je spravne, ze na veceru jete ovocie. Ovocie mozete jest iba do 14:00 hod, pretoze obsahuju cukry, ktore telo dlho rozklada a spracovava, takze ked si ho date na vecer,t elo nestihne spalit tieto cukry a ukladaju sa Vam do tukov. To je to najhorsie co mozete urobit.
Na veceru Vam odporucam zeleninu, hocijaku len nie OVOCIE!!! Potom sa trapite zbytocne a to viem od bab co sa s tym specialne zaoberaju. Vo fitku Vam baby co cvicia najviac poradia...

baculka

majka dost malicko papas ... na teple dnes boli vajicka urobila som si prazenicu :-) teple v t ejto diete budu vajicka a masko v ine dni... :) a v sacharidove si doprajem zemiacky ci cestovinky

baculka

lucik dik ale u mna su najhorsie vecere dufam ze vydrzim aj ked som sa v celku odhodlala chcela by som z 81 klesnut na 71 aj viacej no uvidime ako to pojde ci rychlejsie ci pomaly...raz som uz atinsna drzala vydrzala som asi len 2 tyzdne a schudla som 4 kg no bolo mi dost blbo stale len bielkoviny jest preto som sa rozhodla ze to kustik skombinujem a aspon den dva dam aj sacharidy... a co sa sportovania tyka dnes len prechadzky mam mala som vybavovacky potom so psom a este vecer aspon pol hodinka hodinka prechadzky... zajtra utekam zase vybavovat nejake veci a zase psik...takze asi len tie prechadzky budu a mozno niekedy k telke sa odhodlam vstat a pocvicim pri filme :-)

majka_

baculka, a teple jedlo nejes? totiz ja som taka aspon, ze ked nemam nieco teple, tak potom hadzem do seba vsetko mozne. u mna to vyzeralo takto:

Ranajky: musli s mliekom
Desiata: jogurt
Obed: tanier kapustovej polievky
Olovrant: 1 kusok BEBE s jogurtom
Vecera: este som nemala, ale dam si jogurt

baculka

moj jedalnicek dnes vyzeral tak:

R:2 vajicka salatova uhorka
D:mensi kusok eidamskej tehly s uhorkou
O:mensi kusok eidam tehly s uhorkou a k tomu cotage syr s pazitkou tiez len kus na chut
V: este neviem pre co sa rozhodnem :-)ale asi dojem cotage syr a uhorku

lucik

ahojte tesim sa ze nebudem sama akurat mam pri sebe pollitrák vody ... bola som so psami vonku .. na obedik som mala sampionove rizotko...okolo piatej si dam este kiwi lebo mi asi splesnivie v chladnicke.. a potom len pijem a pijem.../hi/ dnes sa chcem ist do solarka este nech ta slanina lepsie vyzera aspon.. vázit sa budem az piatok teraz len okolo váhy beham.. naposledy som mala 75kg .. moj priatel zas robi do vecera tak sa doma len nudim ... ozaj moj vek je 25 rokov..