HAK jeanine

moniqa87

ja som nepribrala, nezvacili sa mi prsia, spinila som len prvy mesiac, postupom casu som uz nemala skoro ziadnu chut na sex (aj ked teraz uprimne neviem povedat ci to bolo mojim ex, alebo tym, ze som brala hak), menstruacia mi chodila presne ako hodinky (aj ked ju mam normalne dost pravidelnu), bola ovela kratsia, plet ani vlasy sa mi nejak viditelne nezlepsili, brala som ju 2,5 roka, ale nestazovala som sa...

engelchen

Tak uz som zacala druhe balenie..vsetko je OK.. menstruacia bola v standartnej dlzke, dokonca som ovela menej krvacala..a vsetko ostatne je OK..tak dufam ze to tak uz ostane...

akinom007

prsia sa mierne zvacsili
nepribrala som
zo 4 HAK to bola jedina pri ktorej som sa citila "akoby som ani nic nebrala"
ale vobec som nemenstruovala a v tej 7 dnoje pauze som sa velmi zle citila

engelchen

Dodnes som stale bez spinenia, tak predpokladam, ze do najblizsej menstruacie sa to uz nezmeni, skor som zvedava co bude po dalsom cykle....

engelchen

Tak..dnes je moj 14.den s jeanine. zatial Ok, aj ked po tyzdnovom cykle bol tyzden spinenia,dost silneho,skor by som povedala ze som mala 2tyzdnovu menstruaciu. Dnes je prvykrat bez, no a inak nic ine sa nezmenilo...zatial:):):)

zmetkarka

pre mary-anne: ja som si ju kupila prave preto ze bola taka draha, teda vraj najlepsia ale nakoniec ju uzivat nejdem, mam trosku strach z vedlajsich ucinkov :-(