Moznost otehotnenia?

Príspevok v téme: Moznost otehotnenia?
lapajko

Ahojte, s mojou partnerkou mavame nechraneny pohlavny styk. Problem je v tom ze neuziva ziadnu antikoncepciu. Z posledneho milovania mam hrozne zly pocit. Pocas milovania som spomalyl a spytal sa jej ci sa neboji ako sme sa rozpravali (popri milovani) tak som citil ako keby mi nieco vytieklo... Neviem ako to mam popisat. Neviem ci to bola predcasna ejakulacia. Neviete poradit co to bolo? Mohol som sa spravit? Potom som ho vytiahol... zacal som jej to robit prstami a penis mi trocha ochabol ale nie uplne. asi po 2-3 minutach som ho trocha ,,nahonil" a vnikol znova dnu a pokracovali sme. No a potom ked sme povedali ze uz staci (nevyvrcholil som) Sli sme sa sprchovat a tam sme znova pokracovali sexom...Z toho by malo vyplyvat ze som sa neurobil nie? Penis by mi nestal? Mam z toho zly pocit. Nechcem to viac zazit. radsej si odseknem vtaka...

Kurvišča

Och pana ...riešite tu take voloviny a pritom ani nerozmyšlate čo Boh povedal....,,Jebte sa a množte sa ''

bibulka89

ahojte sme uz s manzelom rok a nedari sa nam splodit babo..uz sme to nechali na nahodu ale viete v kutiku duse to tam stale vrie..ako na to kedy su tie stastne dni..pocitam ako pocitam stale to nevyjde dakujem

lasky kvet

dobry,poradte,s priatelom sme sa milovali ,potom sa spravil vonku a utrel a sme sli zase sexovat a o hodinku vytiekli spermie da sa otehotnet,diky

lara3888888

Egreško: tu je téma sex a nie hranie kariet, ak nevieš čo a ako radšej tu nepíš. Každému je jasné, že na oplodnenie vajíčka treba 1 spermiu. Myslíš si, že tie ostatné ostanú vnútri? Je to logické, ak stačí jedna spermia na oplodnenie 1 vajíčka, ostatné nepotrebné spermie sa vyplavia von.

egresko

pipia22, je jasne ze ked vsetky vytecu, tak jedna neostane. Slovo VSETKY je uplne jednoznacne. Napriklad ti niekto povie, vyloz vsetky karty na stol. No tak ich vylozis vsetky, a nenechas si polovicu na rukach. Mozno len nevies dobre po slovensky co to slovo znamena.
Druha otazka uz je ako zistit ci si naozaj vsetky karty vylozila, ale to uz je ina tema.

aluska

pokym si nezacala komentovat kazdy prispevok ktory som napisla tak som s tebou nemala problem..vtedy som ta poziadala aby si ma ignorovala...za tym si stojim..to je vsetko...a to ze sa takto vyjadrujem na tomto fore, to neznamena ze musim mat zlu naladu..ja mam naladu dobru..nemusis sa bat...

levicaaaaa

a to z akého dôvodu sa s tebou nemôžem baviť ?
ty si fakt nejaká divná... dakedy mám pocit, že máš PMS ale to by si musela mať PMS každý týždeň... neviem čo máš so mnou, aký problém...

levicaaaaa

aluska šak sa normálne bavíme... ty máš poznámky k tej babe, ja mám poznámky k tebe... šak o tom je debata na fóre... je mi jedno, že si to napísala ty, keby to napísal hocikto tak sa vyjadrím... a zrejme si nevidela fakt zúfalú ženu. a kľudne to môže aj riešiť u lekára, ale sú ženy, ktorým už tak povediac z toho "hrabe"... a sú schopné myslieť si všetko, len aby našli príčinu prečo nemôžu otehotnieť...

len debatujem, nič viac... nie je mi to trápne pretože ťa nepodpichujem ani nič podobné, jednoducho diskutujem