Moznost otehotnenia?

Príspevok v téme: Moznost otehotnenia?
lapajko

Ahojte, s mojou partnerkou mavame nechraneny pohlavny styk. Problem je v tom ze neuziva ziadnu antikoncepciu. Z posledneho milovania mam hrozne zly pocit. Pocas milovania som spomalyl a spytal sa jej ci sa neboji ako sme sa rozpravali (popri milovani) tak som citil ako keby mi nieco vytieklo... Neviem ako to mam popisat. Neviem ci to bola predcasna ejakulacia. Neviete poradit co to bolo? Mohol som sa spravit? Potom som ho vytiahol... zacal som jej to robit prstami a penis mi trocha ochabol ale nie uplne. asi po 2-3 minutach som ho trocha ,,nahonil" a vnikol znova dnu a pokracovali sme. No a potom ked sme povedali ze uz staci (nevyvrcholil som) Sli sme sa sprchovat a tam sme znova pokracovali sexom...Z toho by malo vyplyvat ze som sa neurobil nie? Penis by mi nestal? Mam z toho zly pocit. Nechcem to viac zazit. radsej si odseknem vtaka...

lapajko

No to neviem ci mala plodne dni... Myslim ze menstruaciu mala naposledy niekedy tento mesiac. Myslim ze 7meho aprila tak neak ten tyzden. Takze by nemala byt tehotna? Ked sa nieco stane bude to len moja chyba. Moja hlupost a to ja neznesiem. Ja chcem ochranu, ona nie. A pharmatex, povedala ze to vyskusame. Ale 1. Mam z toho zmiesane pocity ohladom fungovania lebo som tu uz cital ze sa stalo ze otehotnela
2. Neviem presne ci je to ... ,,zdravé"
Vies mi poradit? Kazdopadne uz nechcem zazit tento pocit bezmocnosti. A to nechcem vediet ako sa musia citit zeny/dievcata v takejto situacii... Fuu nezavidim...

niekto

lapajko mala plodne dni ?
su zhruba 5 dni pred a 5 dni po ovulaci ktora nastava v polovici cyklu (vacsinou 14ty den po skonceni menstruacie )
aj keby mala plodne dni stale je ravdepodobnost otehotnenia relativne mala
co myslis presne tym ze nevies ci je pharmatex v poriadku ?
bojis sa ci je dost uciny alebo ci to partnerke nebude vadit ?

lapajko

Ved viem, priznavam som hlupak... Moja hlupost. Nikoho ineho. Keby niesom magor tak tu teraz nemusim pisat a zatazovat vas. Tak ja som potom doma skusal ze sa urobim (rukou) a potom som sa snazil pokracovat ale neslo to... Dufam ze sa teda nic nestalo ale budem vas inforomovat ak by to niekoho zaujmalo. A este taka poznamka... ako by som zistil ci mala plodne a neplodne dni?

zuha

duuduu,ty co tu pises ake bludy? on je zodpovedny a v com? ked maju nechraneny styk a teraz sa boja ci neni tehotna, to je riadna zodpovednost, ako fakt.... sa zobud.... a z kvapiek lasky nemoze byt tehotna.....len ta mimochodom...

duduuuuu

ahoj...si velmi zodpovedny tvoje dievca si ta musi velmi vazit a aj ty ju a velmi...myslis nanu..moj chlapec na to nemysli to asi boli kvapocky lasky...aj z tych moze byt tehotna no drzim prsty...

xxxxx

mno tak si bezte kupit tabletku "po".... vela xlapov je sxopny sa par minut po vyvrxoleni milovat zas,,,,,tak radsej neriskuj,,,,ta tabletka je ucinna do 72 hodin od pohlavneho styku.....neriskovala by som....

leerka

a preco by ti nemohol stat aj ked si sa urobil? u mohho priatela je to uplne normalne, ze sa urobi a ideme hned dalej, lebo stoji mu stale.... ale to naozaj sam nevies ci si sa do nej urobil? a vies take veci typu, ze nebudem ju tlacit do antiky, ved dobre, to berem,ale ze sa tak neurobi s kondomom? a ? to ti pootm stoji za to sem pisat a bat sa, ci nahodou neni tehotna...ved sa obaja zobudte a trochu zodpovednosti majte nie? preboha...ona ti veri...pravdupovediac v tomto by som partnerovi nikdy neverila nech by som ho mala akokolvek rada.....jednoduco nie, nevies, kedy sa moze stat a ubehne mu nieco......takze by som radsej rozmyslala nad neakou zabranou proti otehotneniu.....na vasom mieste

lapajko

Tak ja mam teraz dost strach. A ja nechcem tlacit partnerku do HAK a s kondomom ju to vraj nebavi. Ze mi veri tak si mam dat pozor. VIem ze je tu este pharmatex ale ja neviem ci je to v poriadku. Ale kedze sa mi dokazal 2 minuty na to psotavit tak by nemal byt nikde problem nie? Ved keby sa spravim nemam sancu aby sa mi hned potom zasa postavil..

leerka

no tak ty sam musis vedit ci si sa urobil alebo nie... ale mozno to boli iba kvapky lasky a tei spermie neobsahuju...ale tazkopovedat...inak stoji vam ten sex za tolko stresov? peco nema antiku alebo preco nepouzivate kondom?