Mam kamaratku ktora ma 14 rokov

Príspevok v téme: Mam kamaratku ktora ma 14 rokov
kamka

mam kamaratku ktora ma 14rokou jej rodicia su velmi prisny a nechcu ju pustat dlho vonku mno ona si chce vsetko co chce dokazat>...tak bud si to dokaze po dobrom alebo po zlom v tej veci ja taka vec ze ona v 13uz nebola panna a teraz je na tom strasne zavisla vsetci v jej okoli si onej myslia ze je kurva pritom jej to aj rozpravaj do oci ale ona sa spolieha na to ze kurvy pracuju za peniaze...smutne:(...je to moja naj kamaratka ktoru mam strasne rada a strašne dlho sa pokusam zmenit ju... ale ona nje ona stale ide po svojom... tak ked isla raz njekam stretla chlapca popitala ho cigu a on povedal ze ju tam odnesie na druhy den zanim isla ale ten chlapec bude mat 20r. a vtedy mu ona vyfajcila on ju palcol a nakoniec aj sex....kazdy den ked jej zavolal tak prisla len on ju volal preto aby mu to spravila a ona ho zacala strasne lubit.....potom bola aj z jeho kamaratom a tak si ju kazdy den striedali ona ich mala oboch rada potom s jednim chodila len obcas s tym co mal6r. a tym co ma 20 pokracovala raz mala pocit ze sa donej spravil a tak si spravila 2tehotenske testy ci je tehotna mno boli negativne ale on ju uz necel a siel za inou ona kamaratka ziarlila a isla za nim povedat mu ze je tehotna on jej dal silnu ranu dobrucha a ze si ma kazdu hodinu davat bomby do brucha....a ze uz vzivote snou nepojde a to nikam..tak sa rozisli ona bola dlho smutna obcas isla za tym 16r... potom sa objavili dalsi jednej z mojich kamaratok priatel snim bola tak sa oni rozisli po 3rokoch.....ale teraz su zase spolu...potom bola zo 48r....ved to je choreee.,...a teraz stretla 26r... ona si mysli ze on ju lubi pritom mu ide len o sex,,,lae on jej rozprava take sladke recicky ze ona si mysli ze enwe jak ju lubi..a tak na druhy den potom co sa psoznali uz spolu boli v posteli mno tak to bolo skazdym..... a vjeden den sme sli snim na chatu no naco asi....ale pred tym jej zavolal jeden chlap ci bi sa nemohli stretnut....prisla tam isla som snou on prisiel na streibornom BMW to je auto jej snou....tak uz ani newhala a zacali sa spolu rozpravat potom sme uz isli na tu chatu zase tam bola snim s tym 26r... mno den potom ako sme sa stretli tak mi povedala ze ten tom BMW bol ponu po skole isli k nemu do bytu potom ju odniesol na njejaky kruzok a njeskor po krusku ma prist ponu a donist ju domou-.........chcela bi som vas prosim porosit o radu pomoc alebo nazory to je jendo ....ALE V PRVOM RADE AKO JEJ TO MAM KONECNE VYMUTIT Z HLAVY PROSIM MAM JU STRASNE RADA A SME VELMI DOBRE KAMARATKY

kamka

ale ved vjem ved kazdy o mne tak rozprava aj mojej matke to vravia ale ked je to moja naj kamaratka....a som s nou kamaratka preto abi som ju od toho odviedla.....a cem sa oto pokusat dalej...:(aj ked bez sance:(... prenu to je horsie jak droga...zavislost..:(:(:((

lilipo

Chod k nim domov daj s jej rodicmi vaznu rec nech ju pre mne zamna aj zamkynaju . neverim ze si neporadia s 14 rocnou soplanou. A ser n anu. Sorry za vyraz

wowo11

nezmenis ju, akurat ona bude teba menit.nechaj to tak nech si robi co chce, hoci je kamaratka, je to jeje zivot, musis to akceptovat.

bubina

je to krute, ale ludia su divní... uz viac krat som videla, ze si prirovnavaju kamosky ku sebe.. vies... hovoria o nech ze su rovnake aj ked je kazda uplne ina.. takze... OROB ma pravdu.... nechaj ju ked je hlupa... sama zisti neskor...

orob

jajajaj nechutne, ale v takomto priape nic nepomoze, len aby si aj teba nezacali prirovnavat k nej a nedostala si taku istu nalepku.. kamoska, nekamoska, ked si nechces dodrbat zivot tak ju nechaj plavat samu.. sry je to krute ale zivot je svina

severanka

no, takých po našom krásnom Slovensku behá na stovky... v 14tich sa kurvia, a potom sa čudujú jedna radosť, keď v 25tich majú zlé HPV testy a chlamydie a iné sračky... komu niet rady , tomu niet pomoci...

alz-bee

Z toho textu som porozumela jedine to, ze sa naozaj sprava ako kurvicka...
Pozri, komu niet rady, tomu niet pomoci. Zvacsa to byva tak, ze ked robi clovek vo svojom zivote hluposti,tak sa mu to vrati. Raz na to doplati..ci uz dakou pohlavnou chorobu, nedajboze tehotenstvom alebo sa raz naozaj zalubi a ten chalan o nu nebude stat, kedze bude nosit nalepku kurva.
Posnaz sa jej este raz razne povedat, ze ju mas rada ako kamosku a preto nechces, aby si dodrbala zivot...a na zmenu nikdy nie je neskoro.