otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

karol len dufat a spoliehat sa na panbozka nestaci.vies kolko nas takych je?len vy nechcete alebo nemate cas nas najst

karol

A co by som nechcel. Bodaj by som taku stretol, a nie taku co mala pred o mnou uz vreco chlapov. No teraz mi ajtak studium zabera vsetok cas, tak nemam cas hladat tu pravu. Len dufam ze Pan Bozko ma navedie k tej pravej

brunca

no uz som tu,ako som predpokladala, nik ma tu necaka a nik netuzi po mojej milej spolocnosti :-) nevadi. asd vsimas, ty sa stale stazujes ze ked dojdes vsetci zduchnu,tak pozri na mna....

asd

No tak asi sa starec dovali. Asi budeme mat vela roboty :( a mne je este k tomu na nic - zle mi je :( Najradsej by som doma lezala v posteli.

sandricka

ahoj brunca.
nie kasda pekna zena,hned podvedie alebo zrani muza .viem o com pisem!aj ked nikdy som nemala problem z muzmi a nikdy ma ani nepodviedli .ale sklamanie som uz zazila.

brunca

boze to je nuda,vsetci este sladko spite...
kto ma zaujem o moju "milucku" spolocnost tak dojdem sem okolo 9 hod. dufam ze tu zas nikto nebude :-)

inak som zabudla jednu peknu myslienku.
Janosik pracuje v bankovnictve ! :-))) zaujimave...