Mozem byt tehotna?

zuzka0609

tiez mam problem,po 2 dnoch mi skoncil menzes,ak by som bola tehotna,moze sa take nieco stat?to zeby som bola,je pravdepodobne.

sisa55555

ahojte, tak ma napadlo... v podobnom pripade ako moj (teda ze chalan spravil dievca prstom so semenom), mohla by byt holka tehotna, aj ked dostala kramy? viem, ze sa to obcas stava, ze je dievca tehotne, ale ma menstruaciu v pohode aj 5 mesiacov, tak ma napadlo, ci by sa to teoreticky mohlo takto stat... polemika... :-D

leila

bubo 35 tak ked sa ti vystriekal na brucho,nemas co riesit , tehotna nebudes a to ze si krvacala mohlo byt sposobene aj pretrhnutim pannenskej blany...
ak zacnes uzivat antikoncepciu , si chranena od 7dna od zaciatku uzivania....

bubo35

Ahojte, mohli by ste mi niekto poradit,resp. aspon trochu upokojit. Pred nedavnom som sa prvy krat vyspala s priatelom bez ochrany, ale spravil sa mi na brucho. A uz 3 dni my meskaju kramy, ale problem je, ze sme mali sex v obdobi pred menstruaciou, a teraz neviem ci to krvacanie po bolo sposobene pretrhnutim blany, alebo to bola samotna menstruacia.? Viete mi niekto poradit?

A este otazka: od kolkeho dna som chranena ked zacnem brat antikoncepciu??

yikh

moja krasna deti sa nerobia zo vzduchu zobud sa ! neviem z coho chces byt tehotna co si myslis ze si panna maria ci co ?

sisa55555

bude bude... ved na to bola odpoved prva cast mojho predchadzajuceho prispevku: samozrejme, len mna ani vo sne nenapadlo, ze by som mohla mat stresy z otehotnenia aj bez sexu...

sisa55555

samozrejme, len mna ani vo sne nenapadlo, ze by som mohla mat stresy z otehotnenia aj bez sexu... a ano, pouzil servitok a potom ece aj pyzamo... a nesli sme na to hned.. ale po nejakom case.. sice kratkom... ale aj tak

leerka

tak pootm tehotna nebudes, lebo asi puzil neaky servitok nie? takze ee, neboj nebudes, len prosim ta zvaz neaku tu ochranu pred otehotnenim, hm?