Milujem ho a zaroven ho nenávidím....čo s tým?

Príspevok v téme: Milujem ho a zaroven ho nenávidím....čo s tým?
zmätená

Mám jedného kamaráta do ktorého som už rok aj pol zamilovaná. On to ignoruje. Niekedy sa ku mne správa ako k poslednej špine, inokedy je to v pohode. Väčšinou je ku mne ľahostajný a som pre neho vzduch, nepríjma moje rady, ignoruje moje poznámky, ani sa na mňa nepozrie. Viem že niekedy mu na mne záležalo, no neviem ako je tomu teraz. Je strašne tvrdohlavý a svojský, nedá sa o niečom len tak ľahko presvedčiť. Nedodrží slovo a chodí poza školu. A preto k nemu cítim nenávisť. No boli časy ked bol ku mne veľmi milý, chápavý, vnímavý, a záležalo mu na mne. Na jednej strane ho obdivujem, túžim po ňom, páči sa mi, som šťastná ked sa smeje, nesmierna ma teší už len pohľad na neho....No niekdedy cítim hrozný hnev a najradšej by som mu vykričala to, že ako sa ku mne posledné mesiace správal je hrozné...a mvtedy by som ho najradšej videla poníženého.....tak poníženého že by potreboval moju pomoc a potom by zistil že pre neho niečo znamenám.....Neviem čo je to so mnou....obidva typy vo mne lomcujú striedavo vo chvíľach ked som blízko neho. A potom sa mu neviem pozrieť do očí - bud preto že by som sa začala červenať a nevedela by som vydať so seba rozumné slovo, alebo, v tom horšom prípade viem, že keby som sa mu pozrela do očí, nevydržala by som to a nabliakala by som do neho..... Ako mám tieto emocie ustriehnuť aby som nespravila niečo čo budem ľutovať? A ako sa mám presvedčiť že mu na mne ešte aspoň trochu záleží? Bojím sa že niečo vyvediem a navždy ho stratím..... Pomoc:-(

heh :)

no ja som bol na tom podobne s jednou spoluziackou na strednej az na to ze ona take hadky vecsinou iniciovala proste bud sme boli najlepsi kamarati alebo najviac pohadani ze sme sa nerozpravali nezdravili robili si zle :) ale hlavna vec je ta ze som ju urcite nemiloval ale myslim ze nieco malo som citil bolo mi s nou skratka fajn ale som ju neznasal :)

3nttt

zuzic===nevies co som zazila ani nic podobne tak ak chces nieco napisat tak nepis co som ja robila a co nie.kedze pravdepodobnost ze ma poznas je minimalna.ale o to je jedno.napisala som svoj nazor a ten a nemeni ani tym co si napisala ty.tod vse.

katushka

mozno to vyznie smiesne ale ja to mam tak s vmojim havinkom:DD ja ho milujem a nevie msi bez neho predstavit zivot ale zaroven ho za to nenavidim pretoze si ten zivot bez neho neviem predstavit..nikdy by som ho nedala prec..je to zlozite:D ale je to moje zlatiicko malinke krasne:))

zuzic

3nttt ty mozes dakovat osudu ze si nikdy nezazil taku bezmocnost ze by si chcel ukoncit zivot.nevies ako sa asi musela citit tvoja kamoska ked si sa namiesto toho aby si jej pomohol vykaslal na nu? keby hned chcela putat pozornost preco si ju nevypocul a tym jej nepomohol?nemas pravo ju sudit. a okrem ineho ludia sa menia, takze ked kedysi chcela spachat samovrazdu to neznamena ze je taka stale a ze nou budes pohrdat.uprimne tito ludia vedia ovela lepsie o com je zivot a ty im nesiahas ani po clenky

3nttt

napisala si ze si sa 4x snazila o samovrazdu.tak sa mu nediv.mam kamaratku ktora sa tiez kazdy druhy den "snazila" o samovrazdu a momentalne uz s nou neudrziavam kontakty ako pred tym.a vies preco?pretoze clovek ktory spachat samovrazdu chce ju nemusi pachat 4x a nemusi o tom nikomu rozpravat.myslim ze si len chcela uputat jeho pozornost a jeho to proste prestalo bavit.netvrdim ze sa nemylim.ale z mojho podladu je to tak.tod vse