fakt niekedy neviem čo je to za vzťah....

Príspevok v téme: fakt niekedy neviem čo je to za vzťah....
kvietok20

neviem, kam by som túto tému zaradila...ale tak skúsim... mám 19 rokov...čoskoro 20 a s priatelom som už 3 roky...prežili sme si toho vo vzťahu strašne vela..dobrého ale aj zlého...na začiatku vzťahu..som ho ,,podviedla"...vlastne stretla som sa s jedným chalanom ale nič vážne...a on mi to do teraz neodpustil...a stále mi to vyčíta...a stále ma podozrieva..a všetko mu vadí..ked sa namalujem, alebo pekne oblečiem...stále chcem baliť iných..ale ono to tak nie je...ja ho velmi milujem a som si istá že aj on miluje mna...dal by mi aj posledné..ale niekedy neviem..vie byť aj velmi hrubý...a používa sprosté slová, ktoré ma velmi bolia...taktiež je velmi urážlivý....ale milujem ho a nechcem byť bez neho...aj ked sa mi vela krát už vyhrážal že sa zabije...a raz k tomu skoro prišlo..tak som to zahrala všelijako...to nechcem rozoberať...ale bojím sa že to spraví znova...a teraz mi povedal, že by si ma možno do tohto roka chcel zobrať...len sa bojím, ako to bude medzi nami v manželstve ked je to takto medzi nami už teraz.....mám strach..ale chcela by som to vyskúšať...neviem čo mám spraviť.... ďakujem za rady....

maska

ani sa mu necdujem tiez by som ti neverila ked sa neviem zmestit do koze a podvadzas co keby to spravil on tebe? verila by si mu este? pochybujem

kla.ra

a co ti vycita? ze sa pekne oliekas,alebo ze "flirtujes"? tak skus to robit opacne a zakazovat mu sa rozpravat so zenami, ci sa pekne obliect a ked sa bude pytat, ze preco to robis, tak mu poved, ze inak to uz nevies riesit, len mu priamo ukazat ake to je...a kolko ma rokov?

kvietok20

kla.ra..........vieš, ja som ho ,,podviedla" asi tak 3 mesiace po tom ako sme začali spolu chodiť..ale sex v tom nebol..to určite nie...len bozk....a som mu to povedala...a od vtedy mi prestal veriť...ale keby som vedela, že to bude stále spomínať a vyhadzovať mi na oči...tak by som s ním nezostala...a je velmi žiarlivý...niekedy aj za úplne malilinkú vec...niekedy neviem či ho vôbec ešte lúbim...........

niekto......... vieš....my sme sa o tom už x krát bavili....a vždy mi slúbil, že sa kvoli mne zmení..a blá blá blá...a nikdy to nedodržal..a ked aj hej..tak len na malinkú chvílku...a v posledom čase mi začal hovoriť, že zmeniť by som sa mala ja...lebo on je dobrý a ja tá zlá..a pritom som to ja, ktorá sa kvoli NEMU zmenila úplne...a vždy som ho uprednostňovala...čo bola asi chyba....

kla.ra

a po akej dobe si ho podviedla? aj sex? vies to asi narusilo jeho doveru k tebe, je to tazke...ale ked ho milujes,tak mu vysvetli, ze kazi vas vztah tou ziarlivostou...