Asi som sa zblaznila

Príspevok v téme: Asi som sa zblaznila
milady1

Po 6 rokoch som stretla niekoho ineho,ciste blaznovstvo..uz to trva par mesiacov aj sa sem tam stretavame,zachadza to daleko,mam strach,sniva sa mi o nom takmer kazdu noc,rano ked sa zobudim,namiesto priatela vidim jeho,len na chvilku ale deje sa to,stale mam rada svojho priatela,mam uzasny strach z rozchodu,mame dom,plany,vsetko,lepsieho nenajdem,je mily a dobry,co mam robit,ako rozoznat lasku od vasne,preco snivam o niekom inom,pomozte mi,,,

jaja

milady kolko mas rokov?byvate spolu?a ako dlho to s tym druhym chalanom trva?v prvom rade sa ukludni a nejaku dobu nic neries.NEZOSALELA SI!to co citime sa neda ovplyvnit...teraz to vsak potrebuje cas ci uz sa to vyvinie tak ci onak,urcite si emocne vycerpana,ani sama nevies co chces,alebo co citis.

mimuska

Nehladaj nic lepsie, ako mas... Aj mne sa to stalo. Som vydata par rockov, mame uzasny vztah a stretla som davnu lasku. Par dni som o nicom inom nepremyslala, len o tom, ake by to bolo s nim. Krasne zo zaciatku, ale viem, ze manzela by som nedokazala opustit a on sice nie je zenaty, ale je takmer v porovnatelnom zvazku, povolani lepsie povedane... Nerob to, lebo sa znicis. Laka ta zakazane ovocie, ale co je doma, to sa pocita:) Potom budes mat z toho neprijemnosti, ak nie s partnerom, tak vo svedomi...

milady1

Praveze to je to,..ako viem ze to mysli vazne,vadi mi jeho minulost,mal dost vela zien predtym nez mal poslednu priatelku a robil strasne veci,co ak je to v nom?co ak mi ublizi,mam strach..a on sa zenam paci;(

milady1

Je to strasne silne a nemozem s tym nic urobit,stale som nervozna,kricim na priatela,normalne som zosalela,na nic ine nemyslim len na jeho bozky,beriem tabletky na ukludnenie az tak daleko to zaslo,vidim ho kazdy den v praci,pracujeme v tej istej firme,..na zaciatku to bolo presne take iste s mojim priatelom,strasne sa bojim,on tvrdi ze sme si sudeni,v televizii bol film kde hrala herecka ktora mala moje meno a jeho priezvisko,on to vidi ako znamenie,vytrhol zo zapisnika nahodne papier a na nom moj oblubeny citat,takisto to vidi ako znamenie,sibe mi..chcem toto zazivat s priatelom ale jeho bozky mi uz nic nehovoria,jeho dotyky uz ani spolu nespime,co sa to deje,chcem predsa priatela a nie jeho,,.co mam robit,mam dat vypoved,mam utiect??mam z neho strach,,on tvrdi ze ma miluje,ze mi da vsetko,mal priatelku 4a pol roka a rozisiel sa s nou boze...

paci

vykasli sa na toho chalana.tomu sa vravi opticky klam.chces zazit nieco nove a bojis sa opustit to dobre.lepsie uz nenajdes.mozno ano ale to je risk.co mozes viac chciet.mas dobreho mileho priatela a sktorym mas plany,a pripletie sa ti niekto novy ktory ti pokruti hlavu,ale ver tomu ze len nachvilku.vzdy ked zacinas s niekym nieco nove je to krasne ale po par mesiacch to vyhasne.ver tomu,ze to s kazdym toto zazijes.nikdy nebdudes zazivat to co na zaciatkoch to super.takze vyser sa na toho noveho.mas uz nieco rozbehnute.co keby si si vybrala toho noveho a zistila by si ze to je totalny debilko.no asi by ta drblo ze comu si dala prednost.ale hovorim je to len klam,ktory ti len nachvilku popletie hlavu.urcite ked si zaccala s tym svojim chodit urcite si zazivala to co teraz ktomu novemu.si dospela tak naco si nieco s prepacenim dojebavat:-)ked ti splna tvoj milovany vsetky tvoje priania.hm?premysli si to dobre.kolko mas rokov?a uz sa s hentym nestretavaj.by ma velmi zaujimalo ako by si sa citila keby to tobil tvoj tak potajomky.nerob druhym to co nechces aby robili tebe