Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

tana_2

No tak to je super,ze mala je taka zlata len,aby jej to cim dlhsie vydrzalo.No ja som pri Alexovi kopala pri kojeni do postele od bolesti ked som ho kojila ruky,peste,zuby vsetko zatnute.Nemastis si to s nicim?Skus framykoin.No viem,ze sa to pri sekcii neda vybrat som sa pytala,ze to musi ist vonku zdola cosi tam splietal,ze potom by trebalo mechur ci co zasivat.No ja by som isla tiez na lokalku,ale sa bojim,ze budem citit bolest.Ze boli hlava to som pocula od viacerych,ale radsej hlava ako stent.Mne teraz posledne dni tak zere nervy ty ho uz vobec necitis ani ta nepali nic?Musim si vybavit urologa cez sestrinho svokra nech mi to cim skor vyberu hoci by som aj odbehla do monobloku.Poslem ti e mailovu adresu tesim sa na foto.tana-alex.ivanecka@post.sk.Ano uz dva tyzdne byvame v dome si pripadam jak na chate,ale isla by som naspet do bytovky no mozno si zvyknem uvidime.No tak cakam foto.Ahojte.

lienka2v1

Dakujem .Ano mala sa vola Sonicka nic sa nezmenilo.narodila sa 28.6 prečo?No ano mala somna vyber ci chcem normalnu alebo spinalku.ale doporucil mi toto.hej bala som sa ale dalo sa ako starsne zvlastny pocit.videla som malu hned ako ju vybrali. trvalo to tri minuty a potom ma pol hodky zasivali tak toto mi uz bolo dlho 24 hodin potomk lezis na iske bez pohybu tri dni ma bolela priserne hlava ale kava zabrala take tlaky som dostvala ale lepsie ako vracanie.nelutujem to.bolesti su potom ale ked ta napichaju zijes jak narkoman haha. hadicku este mam dnes budem volat do PO.tak v pondelok vam drzim palce nech ti to dobre dopadne.hadicku necitim a pri porode to nevyberaju ved to je mocovode nie v maternici.Sona je taka zlata zatial ze fakt neviem ze ju mam nakojim spinka a tak.vobec neplace len ked ju po kupani obliekam. v noci spi menej a ja rano ako mrtvola vyzeram ale da sa to. kojim zatial dufam ze budem aj dalej len mam taku popukanu pravu bradavku ze ked idem kojit tak prv zatnem zuby potom sa to uz da.keby si mala mail tak poslem foto malej ze krasna neviem po kom hahaha.tak zatim pa pozdrav doma a inak uz byvate v novom ? hm

tana_2

Tak ti srdecne blahozelam.A vola sa Sonicka?Nerozmyslela si si to?No jak ti fajne,ze to mas uz za sebou.No ja mam naplanovanu sekciu na pondelok ak dovtedy neporodim v pondelok som bola v poradni a ma vysetroval tak som bola otvorena na 2-3 prsty takze dufam,ze vydrzime do pondelka.Zajtra idem na interne zatial len na odbery tak dufam,ze vysetrenie este stihnem. V pondelok mam prist o 14-tej za doktorom ma sluzbu.Oni sa ta pytali ci chces celkovu alebo lokalnu anestezu?SI sa nebala,ze budes citit bolest?A co stent este ho mas?Kedy ho ides vybrat?Nepytala si sa ci bi ti ho nemohli vybrat pri sekcii?A ako prebiehali pripravi pred sekciou nedavali ti nejaku hadicku?A co stent este ho citis alebo ako.Sa to trocha zmenilo?
A bio otec uz vie o malej?Dala si mu vediet?
Este raz srdecne blahozelam a zavidim,ze to uz mas za sebou.

lienka2v1

Ahojky Tani tak ja som uz s malou doma. pustili ma v nedelu. taka som stastna ze to uz mam za sebou. mne v Po doporucil lekar v monobolku cez tel a vypisal mi papier tu lekar u nas na sekciu.dala som si spinalku a bolo to fajn hned som ju videla.divny pocit ale stalo to za to aj moj lekar ale gynekolog cakal obalku a nechcel ma vypisat do enmocnice lebo som nemala urobene predoperacne tak som letela v piatok mala sa narodila v nedelu pred polnocou 23:17 vazila 3420 g a 49 cm mala uz somtahala 41 tyzden s nou. inak je zalata ani neviem ze ju mam. a co neove ty?

tana_2

No ahojky takuz mas asi naozaj po a mas Sonicku pri sebe.No a mozno aj stent ti uz vybrali.Ja som bola vcera za znamou vybavovat tiez sekciu este sme sa nedohodli na presnom datume,ale bude to asi 17.7. chcela som,ze 13.7.ale doktor vravel,ze to este skoro aj ked tomu nechapem ved to budem uz v 39tt no podla ich 38/1tt takze to by kludfne mohol ved sa da pozriet na ultrazvuku kolko maly vazi meria a tie veci a podla toho.Dokonca mi povedal,ze by som koli tomu mohla ist aj na sekciu a lekarka ku ktorej chodim tak,ze zatial nieje dovod caka obalku,ale nedocka sa.V pondelok uz idem k tomu doktorovi a on mi bude robit sekciu,ale samozrejme tiez zato bude níeco chciet,ale uz mi je to jedno chcem to uz mat cim skor za sebou.Som zvedava co mi povie v pondelok a kedy si ma uz konecne nechaju v nemocnici nech si odychnem ja uz by som isla aj teraz.Tebe ked naplanovali sekciu tak kolko si ta nechali pred nou v nemocnici?No tak mi dak cim skor vediet co a ako.

lienka2v1

Ahojky tak ja uz nemam nervy a uz asi nebude mat mala ani cas sa nrodit. vybavila som si sekciu v stredu volala som do PO a tam mi povedali ze je to na mne tak som s vojmu urologovi tu povedala ze mi v PO poradili sekciu. vcera som myslela sze si ma necha v nemocnici uz tak ma gynekolog poslal domov lebo si musim urobit predoperacne ako som nadsena to tam by mi uz nemohli spravit ako keby som dosla s bolestami tak by sa to dalo inak nie. dnes rano som bola na odbery a mala som si spravit inrene na predoperacne ale dnes u nas ten lekar nerobi tak zas ani cez vikend nemozem ist lezat do nemocnice az v pondelok tak malej v brusku asi musim vysvetlit ze este nemoze von lebo lekarom hrabe a kazdy caka v obalke peniaze ale ta mozem kaslat ja nemam z coho im pchat do vrecka.zacala mi trpnut prava noha urolog sa ma pytal ze ci som si vedoma ze po cisraskom budem moct mat tak este jedno a viac nie a tak co jeho do toho a viac ako 2 nechcem mat. mozno este to tretie ze do tretice vsetko dobre hahaha.zacinam byt enervozna hnusna dnes taku zlu naladu mam sa mracim cely den. asi ty skor budes mat maleho doma ako ja sonicku. uz ju tak chcem mat pri sebe. uz som z toho nestastna fakt ked sa dari tak sa dari. v sterdu som mohla mat uz vsetko za sebou ale moju mamu seklo v krizoch a sme samee doma teraz ani otec ani brasko doma tak som skoro ja ju brala do nemocnice do HE|. drz palce ozvem sa

tana_2

Ja uz som si myslela,ze si v nemocnici.No tak to mi daj urcite vediet aj ci si si vybavila tu sekciu.Ja si tiez pomaly vyvolavam porod.Pratam,balim veci...asi pojdem umyt okna :-}.V piatok by sme uz chceli spat v dome takze mame este kopec roboty.Vcera som bola od rana do vecera hore a vecer som bola hotova,dnes idem sice az poobede,ale budem musiet makat,aby som to stihla do piatku aj ked je tam stale roboty jak na kostole.No ja som bola v pondelok v starej porodnici v poradni natrafila som presne na tu ku ktorej som nechcela ist dokonca som pri nej rodila aj Denisa ked som jej povedala,ze chcem ist radsej rodit sekciou tak na mna pozerala,ze ci som normalna to nemyslite vazne rezat si brucho?Som jej povedala,ze pre mna bola sekcia menej bolestiva jak normalny porod,nechcela som jej vraviet,ze som pri nej rodila a ze ma stopkala zaziva,ale najblizsie jej to asi poviem.V pondelok idem na CTG a potom zas do poradne bude mi robit vytery tak sa velmi tesim uz teraz mam depky.Ty uz si asi bola na CTG nie?Drzte sa.