Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

lienka2v1

Tani este nie len som nemala na net cas tak cakam kazdu chvilu bolesti a slabe kontrakcie ale nic tak ma dnes poslal zas domov a chcem si vybavit na urologii odporucanie na sekciu aby som to mala za sebou lebo uz ma to nebavi a tie bolesti uz ja teraz stacia ked budem mamca dam vediet hned ako dojdem z porodnice pa, drz sa

tana_2

Notak ty si uz asi naozaj v nemocnice a mozno si uz aj maminou,jak ti fajne.
Mozno ti uz aj vybrali hadicku a mna ta moja tak serie,ze uz neviem ako si mam sadnut neviem ci to do pondelka vydrzim.Neviem si predstavit,ze budem normalne chodit alebo,ze pojdem normalne na WC bez nejakych tazkosti ja sa toho asi nedockam.

tana_2

Ahojky tak nakoniec som nikde nesla.Poobede som trocha lezala a vzala si tabletku tak sa mi trocha ulavilo.Som zvedava aky bude vikend.V pondelok hned rano utekam do starej porodnice som zvedava co mi tam povedia,kiez by si ma tam nechali aspon na par dni oddychnut.A ty ako?

tana_2

No asi si uz isla do nemocnice tak sa drzte obidve.
Ja sa chystam poobede ked pride Pato zo sluzobky do monobloku na urologiu pretoze si chcem dat vybrat hadicku uz mam toho dost a od vikendu sa to len zhorsuje.Je mi jedno ci mozem dostat zapal alebo ja neviem co.Ja to risknem a aj keby sa maly uz teraz narodil tak by sa nic nestalo.Tak mi drz palce.Dam vediet ako som dopadla.Podpisem im hocico uz mi je vsetko jedno.Ahojky.

tana_2

Nezacina ti niekedy uz vyteka mlieko alebo co to vlastne je?Mne uz par dni vyteka nie vela,ale uz sem tam mi premokne tricko.

tana_2

Dnes bol Pato v Leluchove tak som mu kazala dokupit este nejake veci.Tak uz mam matrac aj supravu do postielky.Tam mali lepsi vyber ako v Krosne.No tak ti drzim palce a ked sa nebudes dlhsie ozyvat znamena to,ze uz si v nemocnici.Tak sa drzte a daj urcite vediet co a ako.Neze zabudnes lebo som zvedava.

tana_2

No tak uz len kusocek a mas svoju malynku pri sebe.No tusim si pisala,ze si tu pracovala tak len tak,ze kde.A v akej poistovni?Co ti povedali v poradni?Mozno uz zajtara o takom case budes drzat malu v naruci.Takze rozmyslas nad epiduralkou?A nebojis sa,ze ti zle pychnu?Ja som nad tym vobec nerozmyslala.Ona sa vraj da pychnut ked si iba na nejake prsty otvorena a potom vraj sa uz nemoze,ale neviem preco.No ved uvidis mozno to bude taka rychlovka,ze sa nesihnes ani nazdat.To ti verim,ze ti je uz dlho a zacinas byt nervozna.Ja by som vydrzala kludne este aj 2-3mesiace nebyt tej prekliatej hadicky.No ja hadicku tiez citim ani nie tak dole,ale skor by som povedala,ze z tej dierky jak curam.A musim tlacit sa bojim,ze maly nema dostatok kyslika alebo ze mu tym mozem nejako ublizit ked tak napinam-stahujem alebo ako to nazvat brucho.Ja som sa rozhodla vybavit si lekara a ist urcite na sekciu som zvedava kto bude mat v pondelok sluzbu.Tak keby sme sa nejako dohodli mohla by som si vybrat aj datum porodu 07.07.09. by bol pekny alebo aj 09.07.09.nie no uvidime.Ked si predstavim,ze by som mala este prenasat nejake dva tyzdne tak by som si to asi hodila na nejaky konar.

lienka2v1

No ja uz cakam doma jak male decko na vianoce ze kedy odtece voda alebo ze dostanem kontrakcie ked do piatka nic tak sa tresnem do nemocnice ze mam bolesti a ze citim hadicku ja tak na gynekologii do kopy nevedia co tam mam nech uz lezim v nemocnici ked to na mna pride a ne sa trepat 43 km v bolestiach este autom. akurat rozmyslam nad epiduralkou ta uvidim ze ako. uz nevladzem mala take stavy tam v brusku ze nechapem asi jej tam uz tesno a ja uz scem tlacit kociarik a tak. ja som pracovala v Tcome a v poistovni preco

tana_2

No nechces vymenit terminy porodu?Poviem ti pravdu,ze ja by som isla tiez do nemocnice-odychnut si aspon na tyzden.Doma nic neodychnem tak tebe zavidim.Na urychlenie porodu vraj pomaha aj pikantne,sex,no a upratovanie.No ja v noci chvalabohu spim aj ked obcas sa zobudim a nemozem zaspat a zaspim vetsinou nadranom ked treba stavat a vtedy sa tak fajne spi.No super tropicke horucavy ja uz teraz sa potim a v noci sa zo mna leje.Alex je od piatka chory dnes s nim ideme k lekarke kasle jak tuberak sem tam mu vyskoci aj teplota ta super,ze on bidnatko chory a vonku pekny cas.Denis sa doma zosalie lebo neviem kto s nim pojde von.Pato ide na stavbu no a Deno tam sam dlho nevydrzi tak sa tesim no budeme vsetci nervozny.Ja idem 22.6.do poradne do nemocnice tak som zvedava co mne povedia.To som ani nevedela,ze hadicko mozes mat iba 3 mesiace no ja ju mam od 24 tt takze uz ju mam 11 tyzdnov.Tebe ju kedy davali?Preco vlastne si nelezala na urologii,ale niekde vyssie?No ja beriem tie vag.tablety Macmiror alebo tak dajak sa volaju no v sobotu ked som si ju davala tak som tam nieco citila neviem ci to bola ta tabletka neroztopena z predchadzajuceho dna alebo cito nemohla byt ta hadicka.Musim sa tam este pospirtat a skusim vytiahnut?Nechapem preco az mesiac po porode ti ju maju vybrat,podla mna by uz mohli teraz no a na druhy tyzden by si isla rodit prinajhorsom by ti vyvolali porod neviem ako by sa tam mohla dostat infekcia alebo neviem co by sa stalo.No ty urologovia su fakt mudry.A ty ides vybrat stent do Po?NO daj mi vediet,ze co nove v poradni.Ty si tu v PO pracovala?A kde?

lienka2v1

Ahojky. aksoi sa mi moc nechcelo na net tak pisem az dnes. od gynekologa som uz dobrala antibiotika co mi napisal v pondelok a vo stvrtok som bola po vysledky na urolodigii a aj tam som mala bacil ci co tak berem dalsie antibiotika to ze vraj aby som nemusela mat napichane infuzky pri porode.uz by som to chcela mat za sebou tak mi je tazko po nociach vobec nespim. a dnes dost bolesti mam . zajtra poradna dufam ze uz posledna a do konca buduceho tyzdna bude mala na svete. z tej nudy doma ma uz ide porazit neviem ci nezacnem chodit v panelaku po schodoch dva krat do dna aby som to urychlila.na urologii som kecala s jednou zenskou ta mala zavedenu hadicku v oblicke a hovorila ze to vyberanie bolo neprijemne ale rychle len to vytiahli ze sa to dalo a ze inak sa stent neodporuca mat dlhsie ako 3 mes a ja aj s porodom to budem mat 4 mesiace ja neviem ci na tej urologii su ok ked este mesiac po porode to mam mat asi si to dam vybrat hned ked sa budem citit lepsie ked porodim. vonku na ten vtyzden hlasia tropicke horucavy tak si asi so sebou zabalim plavky hahaha. a s malou rovno s porodnice mozem na kupko skocit . uz len cakam kedy na mna pridu bolesti tasky z tyzden zbalene vedla dveri. zajtra sa chcem spytat ci ma uz neposle skor lezat.ja uz doma vsetko porobene a zaverecne upratovanie asi mama bbude robit ked budem v nemocnici, to stahovanie ti nezavidim stacilo mi ked som si po 4 rokoch veci z PO domov brala co to bolo. uz sa mas lepsie ked si brala antibiotika ci stale na rovnako si na tom?