Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

tana_2

A aky kociar si kupila?Cerveny :-}.Ja som dnes bola s Alexom vybavit pas a kupit nejake veci tak som kupila malemu supravu ked pojdeme z porodnice treba mi este ciapocku a nejaku bundicku mozno budu 30-tky a mozno bude kosa.Chcem,aby ked pojdeme mal vsetko nove.Treba mi dokupit este nejake veci lat.plienky,gate,cumel...mam taky pocit,ze maly pride na svet skor len dufam,ze vydrzi min.do konca juna.No a v juli by uz v podstate mohol.Ja sa tiez uz citim akoby som kazdu chvilu mala rodit.Ja som bola vcera na urologii tak ma cievkovali mam prist este v pondelok ohladom vysledkov a ze co dalej ci este chodit alebo nie.To palenie,rezanie to je normalne,ze pokial nemam bolesti a horucky tak to musim vydrzat sak jej sa to povie ked jej nic nieje.No a tym cievkovanim mi tam musela cosi pospirtat alebo ja neviem lebo sa tak zvlastne citim aj tam nieco citim neviem ci hadicku alebo maleho,ale to dufam,ze nie.Dnes ma chvilu pobolievala tak zvlastne prava strana,ale uz to preslo.Takze ti hovorili,ze moze sa stat,ze pojdes rodit aj na sekciu?Tak to ti fajne.Ja som sa pytala urologicky,ze ci mozem na sekciu takze to nieje dovod a ze o tom rozhoduje gynekolog.No a gynekolog mi povedal,ze moze doporucit aj ona.Zda sa mi nic moc,ale uz nebudem menit ved v pondelok tak mozno uz idem posledny krat.Tak ja som bola na poradni v utorok no a na druhy idem zase aj s vesledkami z urologie.No a uz si budem musiet vybavit nanovo matersku.Sa tesim,ze budem lietat z jedneho konca mesta na druhy po uradoch a kazdy ti povie nieco ine a ta ochota.Ty uz mas matersku vybavenu?Uz asi chodis kazdy tyzden do nemocnice na CTG nie.To sa chodi od 36tt.Takze budes rodit v HU?Mas uz niekoho vybaveneho?

lienka2v1

No hej nakupili sme . uz mam kocik konecne taky aky som chcela. a potom sme dokupovali flasky ,zavinovacku decku a blbosti vanicku na kupanie ale postielka nam uz do auta nevosla tak musia potom ked budem v nemocnici skocit.teraz mam poradnu kazdy tyzden minule vyter a teraz neviem co mibude robit vo stvrtok mam kontrolu po mesiaci na urologii a ten sa ma vyjadrit ci budem rodit normalne alebo na sekciu ta som zvedava co mi povie. uz mi je tak tazko dost som unavena a mala uztlaci tam dolu. tak uz to chcem mat za sebou.a a ty co ? uz sa mas lepsie? ja teraz hadicku necitim len semtam podla toho ako je malicka otocna ale ok nic ma neboli nepali. tak fajn

tana_2

Keby sa dalo tak s tebou menim hned by som brala 37tt.No to uz fakt moze byt kazdu chvilu.Mala mozno bude dobra a necha ta aj pospat.No my sme boli tiez v Polsku kupila som si az jednu zavinovacku,ale este chcem celu sadu do postielky baldachyn,stojan,hniezdo...akosi ked sme vtedy boli som to odkladala hladala stale nieco krajsie a ked sme boli naposledy tak som nasla na placu az jednu.Mali aj v obchode,ale to uz stale nejakych 1700 Sk,ale uz bolo vidno ze je to cosi insie.Takze budete mat taku malu babsku jazdu.No mi tiez ked ideme tak do Krosna mame to trocha dalej,ale aj tak sa oplati.No aj tak sa kupat nebudem.Nebudem riskovat,aby sa mi pohorsilo alebo nebodaj chytla este nejaku plesen.Takze ty ides teraz posledny krat pred porodom na urologiu?Jak ti fajne.A potom uz len sup vybrat a mas pokoj.Mozno to po vybrati budeme este citit nie lebo to bude asi podrazdene.Som strasne zvedava.Teraz ked treba tak sa cas vlecie.

lienka2v1

No tak to som rada ze ti je spon trosku lepsie. ty sa mas ked do madarska na kupko sa chystate. ja uz teraz s tym lozenim hore dole nic moc lebo to uz mam 37 tyzdentak radsej sedim doma na zadku lebo co ja viem kedy sa mala vypyta von.uz je taka nekludna v poslednom case a uz aj ja zaciam byt nervozna trosku ze co ma vsetko caka.no my chodime do polska do Krosna.to cez hranicu na Duklu.a tu doma zas mam iba 6 km do polska ale tu take male mesta tak max na maso sa oplati ale kociky a tak nekupim tak treba dalej ist trosku. periniek mam az cez hlavu aj tak ich nevyuzijem skor este tie zavinovacky .aj to v polsku maju za polovicu.take divne stavy teraz chytam.v noci uz mam kontrakcie zatial take slabucke ale uz sa hlasia plus dostavam krce do noh .no chvala bohu za chvilku je mala na svete.v piatok este musim do PO na otocku lebo mam este nieco na byte a potrebujem majitelke odovzdat kluce od bytu.a zas musim busom lebo doma nikto len ja a mama a bude po nocnej tak nemoze so mnou autom skocit. no musim ist lahnut dnes osm moc unavena uz malo co po nociach spim. asi sa uz moje telo pripravuje na psycho po porode vstavacky a tak.

tana_2

No mne tiez tipuju menej.Radsej by nam mali uberat vek ked budeme mladsie a nie teraz.No my sme sa chystali cez vikend do Madarska na kupko,ale asi z toho nic nebude pretoze pocasie vraj nema byt nic moc tak chceme ist do Krakowa treba nam pokupit nejake veci do domu a tiez pre malho uz to chcem mat z krku.A vy kde do Polska sa chystate?No este 60 dni.Tie antibiotika mi zaberaju nieje to este 100%,ale je to uz o nieco lepsie.No jak ti fajne,ze si mozes vegetit tak si to vychutnavaj kym mozes.Ale to ti vravi asi vela ludi.

lienka2v1

Ahoj Tana. ja ked chodim do poradne tiez mi v moci ukaze krv a hnis ale ze to pre tu hadicku. tak mi povedal aj gyn aj urolog.ja uz za sebou 36 tyzden a toto posledne sa mi akosi tak vlecie.spytam sa aj ja urologa s tym cisarskym som zvedava ze co mi povie.ja mam teraz casu a casu ale moc uz nelietam po vonku uz je to namahave a zacala sa mi roztahovat panva tak mam dolu stale pocit ako keby som mala svalovku schody a kopec uz prekazka fucim ako hroch ked idem .fakt ze tehotenstvo najkrajsie obdobie zeny hej asi prve tri mes..ako mas este do porodu dost casu a ja na tvojom mieste by som tu hadicku nevyberala aj ked viem ze je to neprijemne,ale dufam ze uz nechces ohrozit seba aj malehoked sa ti to uz krati. dostala by si horucky a mohla by ti odist oblicka a zit s jednou a celkovo domnosit by bol problem. a m mozno by ti ja baby museli vyberat lebo narkoza mu skodi.ako viem ze je tazko ale co uz pre nase deti nespravime.takze mas vyrocie hej teraz .ja som o takom case par rokov do zadu riesila skusky na VS a teraz riesim kocik a tak super sranda ako nikdy by som nepovedala ze tak dopadnem sice nemam 17 ale 24 ale ked sa pozriem na seba do zrkadla si pridem ako 15 tka .

tana_2

No ja som bola dnes v poradni a zistili mi hnis v moci takze mam zase zapal.Tak mi predpisal antibiotika uz tretie tak dufam,ze zaberu a tie neprijemnosti prejdu..Na urologiu idem az v utorok chcem sa pytat,ze co by sa stalo keby som si dala tu hadicku vybrat,ze kedy by sa mohli vratit bolesti.Nejak by som to este do toho 35tt vydrzala-mozno a potom by som si to dala vybrat a cakat na porod.Vraj aj na urologii mi mozu doporucit cisarsky rez tak som zvedava co mi povie lekarka.No Lenka jak ti fajne,ze ta to zaboli raz za uhorsky rok tak to by som radsej aj ja tak brala a potom dlho nic.My sme boli dnes v Madarsku tak som kupila Pampersky 2 balenie jedno vyslo na 174 Sk co je super cena tiez mi treba este nejake veci dokupit,ale to zacnem az ked bude Denis v skolke a podla toho ako sa budem citit.No dnes je presne 6 rokov co som maturovala uz aj s Alexandrom v brusku.Uz som mala o takom case veget ako ten cas leti.

pupy

ahojte! Aby som na zaciatok nezabudla, prajem Vam dobry porod,by vsetko dopadlo ok. No mne tu hadicku vyberali ambulantne,ale aj tak to bolelo,ked to mam dolu na figu.Na tu operaciu ist nemozem,lebo mam zle vysl stitnej zlazy,bo som neuzivala lieky.Tak mi treba,ale ja som po nich prribrala skoro20kg,.mozem ist na oper az o pol roka,ak nie nesjkor no a primar na urologii mi po tom,co som mu doniesla papiere povedal ze uz moze byt neskoro,tak neviem ako este dopadnem