Den po pouziti marihuany a alkoholu..

Príspevok v téme: Den po pouziti marihuany a alkoholu..
mjxxx

Vcera som si s kamaratmi vypil..Asi o dva hodiny na to som pouzil marihuanu..Stavy som vsak mal uplne netypicke..Zdalo sa mi, ze som uplne mimo, nic som nevnimal, zvracal som...Dneska som tiez od rana uplne mimo, reflexy mam spomalene, nedokazem sa sustredit...
Bojim sa toho, ci som "nedostal" schizofreniu..Je to mozne?
Co mi vlastne je? Resp. moze byt? Dakujem vopred za odpovede

mjxxx

No ok, otvorili ste tu temu zas, tak aspon napisem aktualny stav..mam silny nabeh na schizu, pocujem v hlave hlasy,atd...
takze moje podozrenie bolo opravenne

dell

Lol nehul na chlast... si to prepiskol... ked sa chces ozrat, tak len chlastaj... ked chces hulit, tak len hul... alebo ak to chces skombinovat, tak s mierov...

Jo a marihuana sa nepouziva, ale poziva... dilino

Girl

Presne tak! Silnú kávu, a NIKDY NEKOMBINUJ ALKOHOL S MARIHUANOU :)Viem čo hovorím, stalo sa mi to isté.Aj keď je to 4 roky dozadu.

SHAKTI

ano raz si si vypil a do toho zahulil a bum hneď si ochorel na schízu :-DDD skôr máš z tej marišky paranoju. Vyspíš sa z toho a na budúce, si daj tiež jedno cez druhé. Alkohol alebo mariška sa vychutnáva. Snáď si sa dostatočne poučil a už to viac skúšať nebudeš.

sway

mjxxx
Daj si silnu kavu,chod si zabehat a uz nato nemysli,ze si mimo..Si sam robis tie depky,uz si mal byt davno z toho vyspaty.Okerm toho ziadnu schizofreniu nemas,to by behala polovica mladych duchom nepritomnych.Po jednom poriadnom zhuleni sa schizofrenia nedostavi.Ale do buducna si davaj pozor,zvlast ked mas potom z toho taketo stavy.

cajik

ved nikdy nevies,ako a kto ju pestoval,co vsetko v tom je..preto len ked tak kvalitnu od dobreho zdroja :P. Mjxx ocenujem tvoju snahu a uvedomenie si ze to je partiou a chces to zmenit :) Ono to bude asi zo zaciatku tazke lebo ta budu buzerovat ze si sa zmenil,ze na nich kasles,ale treba vydrzat,vediet co je dolezite a ist si za svojim pripadne najst inych kamosov.