Den po pouziti marihuany a alkoholu..

Príspevok v téme: Den po pouziti marihuany a alkoholu..
mjxxx

Vcera som si s kamaratmi vypil..Asi o dva hodiny na to som pouzil marihuanu..Stavy som vsak mal uplne netypicke..Zdalo sa mi, ze som uplne mimo, nic som nevnimal, zvracal som...Dneska som tiez od rana uplne mimo, reflexy mam spomalene, nedokazem sa sustredit...
Bojim sa toho, ci som "nedostal" schizofreniu..Je to mozne?
Co mi vlastne je? Resp. moze byt? Dakujem vopred za odpovede

alz-bee

happi: hehe...no sak mi to aj kazdy vravel, ze jak ma to napadlo sa prvyraz zhulit prave v Holandsku! :-D...tak ale to by bol hriech ist do Holandska a neist do coffeeshopu :-D (pre vsetkych totalnych antimarihuanistov zdoraznujem, ze to myslim zo srandy...lebo predpokladam, ze by sa na mna spustila hrstka kritiky, ze preco by to mal byt hriech nesfajcit sa v Holandsku)

mjxxx

happi, jo, bolo to dost silne...Vrajze z Brna...A taketo stavy som po marihuane predtym nikdy nemal..Vzdy som bol najprv otapeny, so zlepsenou naladou, euforiou.. samozrejme po case sucho v ustach, hlad...
Po tom, co som "hulil" vcera, som mal take sucho v ustach po par sekundach, ze som nemohol ani hovoriť, a ked sme sli po sidlisku a zacinal ten divny stav, myslel som si, ze skolabujem...
Ale hadam sa z toho "vyspim" ...

faq

Sweet lilitta, to nie je pravda. Marihuana moze sposobit schizofreniu. Staci mat predispozicie, to ale neznamena, ze ked ich mas, tak budes mat aj schizu ci hulis alebo nie.

mjxxx

happi, jo, bolo to dost silne...Vrajze z Brna...A taketo stavy som po marihuane predtym nikdy nemal..Vzdy som bol najprv otapeny, so zlepsenou naladou, euforiou.. samozrejme po case sucho v ustach, hlad...
Po tom, co som "hulil" vcera, som mal take sucho v ustach po par sekundach, ze som nemohol ani hovoriť, a ked sme sli po sidlisku a zacinal ten divny stav, myslel som si, ze skolabujem...
Ale hadam sa z toho "vyspim" ...

happi

alz-bee: amsterdamska ganja to je iny vichor,preto sa tam rada vraciam:-)))
mjxxx: fakt sa ukludni, jasne ze su to len dozvuky, asi ste to mali moc silne, alebo s niecim este zmiesane. Kliidek a ak mas mat taketo stavy, radsej naozaj nehuul

sweet_lolitta

Marihuana ti nemoze vyvolat schizofreniu, ona ju moze po castom predavkovani akurat tak spustit, cize by sa bez nej prejavila tak ci tak, ale neskor.

alz-bee

Ja som sa prvy raz zhulila v Holandsku a prezila som:)) na druhy den som sa citila totalne vygumovane a mimo, ale ziadnou schizofreniou netrpim. Praveze sa smejem doteraz na tom, ze ake stavy som z toho mala, co za blbosti som videla :-D...kazdopadne bolo to moje prve a aj posledne zhulenie. Vyskusala som ,nelutujem to, ale uz viac ani neprosim.

mjxxx

cajik, no bol som blby..Ale je to partiou, v ktorej som..Asi sa od nich musim izolovat, ak chcem zmenit svoj zivot...Najhorsie bude skoncovat s alkoholom, lebo na nom mam asi vypestovany navyk..

cajik

Pardon za 2nasobne pridanie. (A este to ze "uz nehulim"-neznamena to ze som to robila vo velkom,len som 2x skusila)