Najlepšie vložky na noc?

Príspevok v téme: Najlepšie vložky na noc?
kiki na

Nemám sa koho spýtať, tak sa pýtam tu: Aké su najlepšie vložky na noc? Niake poriadne hrubé, ale hlavne dlhé! Môžu byť aj drahšie.Lebo ja strašne silno krvácam aj počas dňa a v noci je to horor.... dala som si 2 hrubé vložky ale aj tak sa mi zadrbaliaj nohavičky aj plachta. Ale prosím tampóny mi neodporúčajte-tie niesu pre mňa a pochybujem že by soom s nimi vlbec zaspala :P

Samcii0

Kup si always-ky s kridelkami tie su najlepsie a nezalezi na cene ale hlavne ze su dobre a ked silno krvacas daj si dve alebo tri a hotovo..

Luc..

Ja osobne najradšej používam tie najlacnejšie vložky, nemám žiadne finančné obmedzenia ale jednoducho mi to pride zbytočné vyhadzovať za vložky aj 3 eura za balíček - napr always. Preto používam tie najlacnejšie kde balíček po 20 stojí asi tak 1 euro, napr značka clever alebo bella. Naozaj sú super a za pár centov, a na noc si takéto zvyknem dať aj 3, keď je to potrebné :)

Petriška

Nočné aniónové intímky od gentle-dayu. Zabodovala u nich savosť , bránia množeniu baktérií a tak a hlavne to, že ráno nezapácham sú úplne v pohode