vona

Príspevok v téme: vona
daisinka

Ahojte dievcata.Mam taky maly problem a dufam ze budete take zlate a poradite mi.Ked som sa naposledy robila ,ovonala som svoje pryty a nevonala som si.resp.nebola to prijemna vona.Nemam kvasinky ani podobne,vytok mavam normalny.Nemam ziadne potiaze,Existuje nieco cim by sa dala moja vona ovplyvnit?(samozrejme okrem tej hygieny,tu dodrziavam)Nejake caje??Jedlo??Msticky??poradte..prosim

monca123

ja som mala tento problem asi rok a pol a tiez som nemala ziadne kvasinky ani nic proste len neprijemny zapach. Zrazu som dostala zapal mocoveho mechura doktorka mi dala antibiotika unasyn a ked som ich dobrala ten neprijemny zapach bol prec. takze som asi mala volaky zapal alebo co dodnes vlastne ani neviem ale to co mi pomohlo boli urcite tie tabletky aj ked mi ich doktorka dala na nieco uplne ine...a mozno to malo spojitost s tym mechurom. ale je to velmi neprijemne, chod s tym radsej na riadne vysetrenie ako by to malo trvat tak dlho ako mne, terz by som to uz urcite nenechala tak ale vtedy som bola mlada a sprosta, tak vela stastia

samerrr

ak si myslis ze si inak v poriadku tak vona mohla byt ovplivnena aj tym co si jedla mozno nieco pikantne ,cesnak,cibulu a pod..ale ak ti to nebude prestavat ani casom tak skoc na gyn.mozno mas nejaku mykozu alebo zapal