Socialna fobia

Príspevok v téme: Socialna fobia
AlexFizz

Ahojte vsetci, co mate socialnu fobiu!

Studujem psychologiu a chystam si pripravit maly vyskumcek k diplomovej praci s temou SF.

Touto cestou hladam vhodnych participantov buduceho vyskumceka.

Staci, ak sa vam chce zucastnit, pojde pravdepodobne o vyplnanie dotaznika/dotaznikov a podobne.

Pekny den!
-------------
Sociálna fóbia, sociálna úzkostná porucha - www.zdravie.sk

AlexFizz

Stále hľadáme ;)!

Ak by mal ktokoľvek akékoľvek otázky ohľadom svojpomocnej skupiny (napr. ako by to asi vyzeralo alebo koľko ľudí by tam asi bolo a pod.), neváhajte a napíšte nám na:

sf.skupina@gmail.com

Ak máte nápady, čo by ste si predstavovali, že by takáto skupina mala/mohla poskytovať, napíšte tiež!

PS: Stanovený termín začiatku činnosti skupiny je zatiaľ pondelok 16.8. o 17.00 hod. v Lige za duševné zdravie v Bratislave. Avšak prosíme, napíšte najprv e-mail, či by ste mali záujem sa dostaviť. Vďaka!

AlexFizz

Stále hľadáme ;)!

Ak by mal ktokoľvek akékoľvek otázky ohľadom svojpomocnej skupiny (napr. ako by to asi vyzeralo alebo koľko ľudí by tam asi bolo a pod.), neváhajte a napíšte nám na:

sf.skupina@gmail.com

Ak máte nápady, čo by ste si predstavovali, že by takáto skupina mala/mohla poskytovať, napíšte tiež!

PS: Stanovený termín začiatku činnosti skupiny je zatiaľ pondelok 16.8. o 17.00 hod. v Lige za duševné zdravie v Bratislave. Avšak prosíme, napíšte najprv e-mail, či by ste mali záujem sa dostaviť. Vďaka!

AlexFizz

Stále hľadáme ;)!

Ak by mal ktokoľvek akékoľvek otázky ohľadom svojpomocnej skupiny (napr. ako by to asi vyzeralo alebo koľko ľudí by tam asi bolo a pod.), neváhajte a napíšte nám na:

sf.skupina@gmail.com

Ak máte nápady, čo by ste si predstavovali, že by takáto skupina mala/mohla poskytovať, napíšte tiež!

AlexFizz

Stále hľadáme prípadných záujemcov o vytvorenie malej svojpomocnej skupiny pre tých, ktorých trápi sociálna fóbia!

Ak by ste mali chuť stretnúť zopár ľudí, ktorí prežívajú niečo podobné, a zažiť s nimi spoločné rozhovory a stretnutia, prosím, napíšte na mail:

sf.skupina@gmail.com

Pekný deň!

PS: Zatiaľ sa nikto neprihlásil, takže oficiálny začiatok sa posúva na neurčito, podľa odozvy. Užívajte leto!

AlexFizz

Stále hľadáme prípadných záujemcov o vytvorenie malej svojpomocnej skupiny pre tých, ktorých trápi sociálna fóbia!

Ak by ste mali chuť stretnúť zopár ľudí, ktorí prežívajú niečo podobné, a zažiť s nimi spoločné rozhovory a stretnutia, prosím, napíšte na mail:

sf.skupina@gmail.com

Pekný deň!

PS: Zatiaľ sa nikto neprihlásil, takže oficiálny začiatok sa posúva na neurčito, podľa odozvy. Užívajte leto!

AlexFizz

Este mi tak napada, Jajka, ze ak by si mala nejake napady, tak ja osobne urcite uvitam cokolvek :).

Aj pre ostatnych, akekolvek predstavy o tom, co by sa mohlo diat v takejto skupine, som otvorena napadom a predstavam a podobne!

AlexFizz

Jajka, ano, ano, tak nejak by som to inak chcela, presne, ze aj von, piknik alebo nieco, nie iba v miestnosti na stolickach do kruhu, ale skor tak trochu zazitkovo by som to rada spolu s kolegynou ponala:). Tiez si myslim, ze je to prirodzenejsie a uvolnuje to plus by si ludia odniesli zazitky.

AlexFizz

Ahoj, luka-kvetov!

Vďaka za podporu, resp. ocenenie nasho projektu (ktory je teda este v zarodku). No, v podstate je to myslene najma pre ludi so SF, aj ked pravda je, ze casto sa vyskytuje SF a uzkost a panicka porucha, alebo predpanicke stavy ako forma vystupnovanej uzkosti...ked sa to tak vezme, tak aj SF je forma uzkostnej poruchy. Kazdopadne, zatial by to bolo pre ludi s SF.

Ale samozrejme, aj pre tych, co maju povedzme panicke stavy, no a robia im problemy socialne situacie alebo komunikacia etc.